Anmälningslista

Anmälda till Rally: Vännäs-Plåt Rallyt

29 jan 2022 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 ÖNBF Classic 0
2 Appendix K klass 1-9 11
3 A-förare 2 wd 4
4 Öppen klass 0
5 A-förare 4 wd 1
6 A-förare Rally Standard 0
7 A-förare VOC Mekonomen 1
8 B-förare 2 wd 0
9 B-förare 4 wd 0
10 B-förare Rally Standard 2
11 B-förare VOC Mekonomen 2
12 C-förare 2 wd 2
13 C-förare 4 wd 0
14 C-förare Rally Standard 1
15 C-förare VOC Mekonomen 2
16 Ungdomsrally 1
17 Debutanter 0
30 Föråkare 1
Totalt 28

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Janne Blom
Kalle Kronqvist
Finspångs MS
Finspångs MS
Volvo 240
SE
11
Jonas Lindberg
Camilla Granström
Gargnäs MK
Gargnäs MK
Volvo 240
SE
2
Sture Persson
Peter Brorsson
Jämtlands MK
Jämtlands MK
Saab 96 V4
SE
2
Christer Hedlund
Johan Johansson
Lycksele MK
SMK Valdemarsvik
Ford RS 1800
SE
10
Jan Lennartsson
Marcus Lennartsson
Lycksele MK
Lycksele MK
VW Golf
SE
16
Rasmus Hansén
Anton Englund
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
7
Alexander Pettersson
Kurt Ahlström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
2
Jöns Jonsson
Åke Holmbom
Offerdals MK
Jämtlands MK
Opel Kadett Gt/e
SE
2
Kenneth Andersson
Hans-Erik Jansson
Piteå MS
Sigtuna RC
Saab V4
SE
3
Jan-Olof Renberg
Jan Stenberg
Piteå MS
Piteå MS
Opel Manta
SE
11
Erik Wiklund
Tommy Berggren
Piteå MS
Piteå MS
Volvo 940
SE
2
Krister Wennman
Patric Söderlund
Rasbo MK
Rasbo MK
VW Golf GTI
SE
12
Joachim Bergström
Viktor Mollwing
Robertsfors MS
Robertsfors MS
Volvo 940
SE
2
Per Henrik Hedberg
Hans-Åke Flink
SMK Söderhamn
Mälaröarnas MK
Volvo Amazon
SE
3
Joakim Persson
Jörgen Persson
Umeå AK
Umeå AK
Volvo 240
SE
15
Johan Lindberg
Phillipe Näsmo
Umeå Automobilklubb
Vännäs MK
Volvo 240
SE
2
Anton Mattsson
Erika Eriksson
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 242
SE
2
Håkan Holm
Jesper Holm
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Volvo Amazon
SE
2
Ulf Zetterström
Lars-Gunnar Karlsson
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Ford Escort RS 2000
SE
2
Leif Ek
Tobias Eriksson Ek
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 242
SE
3
Conny Eriksson
Lars Fahlesson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
5
Jörgen Jonasson
Nicklas Jonasson
Vännäs MK
Skoda Rally2 EVO
SE
14
Eric Lennartsson
Vännäs MK
Opel Astra
SE
15
Maja Rönnkvist
Elina Granström
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
12
Lucas Willman
Erik Lifvergren
Vännäs MK
Jörns MK
Peugeot 208 R2
SE
30
Roland Åström
Urban Lindgren
Vännäs MK
Vännäs MK
Opel Astra OPC
SE
3
Nils Östgård
Fredrik Andren
Vännäs MK
Umeå AK
Citroën DS3 R3T
SE
10
Gerhard Sjökvist
Veronica Sjökvist
Örnsköldsviks Rallyklubb
Örnsköldsviks Rallyklubb
Toyota Celica
SE
www.resultatservice.com