Anmälningslista

Anmälda till Rally: AMC Sprinten

15 okt 2022 - Arlövs MC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomklass 1
2 App-K 1
3 A/B/C - 4WD 1
4 A-Förare - Trimmat 6
5 A-Förare - Standard 4
6 B-Förare - Trimmat 4
7 B-Förare - Standard 3
8 C-Förare - Trimmat 6
9 C-Förare - Standard 15
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 2
Totalt 43

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
8
Ulf Augustinsson
Elias Augustinsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
SE
5
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
9
Kent Berg
Kristina Berg
Hässleholm MK
Hässleholm
Volvo 240
SE
9
Magnus Carlsson
Martin Carlsson
Osby MK
Osby MK
VW Golf GT
SE
6
Hampus Classon
Tobias Karlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Opel Ascona B
SE
30
Jörgen Dahlkvist
Erik Harrysson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW Compact
SE
9
Paul Edvinstam
Daniel Edvinstam Ander
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
1
Adam Grahn
Marcus Sundh
Simrishamn MK
Älmhults MK
VW Polo
SE
7
Jonas Gustavsson
Emil Karlsson
Hässleholms MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 240
SE
4
Peter Holgersson
Ryds MK
Ford Escort MK II
SE
8
Tobias Holmberg
Oscar Arvidsson
Karlskrona AK
Gullabo RC
Grupp H Volvo 940
SE
8
Hannes Håkansson
Dennis Kullberg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
9
Jocke Johansson
Johanna Forsell
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 206 GTI
SE
4
Anders Kristensson
Olivia Kristensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
BMW 325
SE
9
Roy Larsen
Johanna Andersen
SMK Hörby
Volvo 940
SE
9
Linus Larsson
Johan Nilsson
Arlöv MC
Arlöv MC
Volvo 940
Lundells motorsport
SE
9
Oliver Larsson
Ola Stendberg
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318I
Lundells motorsport
SE
3
Pelle Larsson
Tobias Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Impreza
SE
8
Tobias Larsson
Hampus Larsson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Toyota Starlet
SE
4
Jan Lennartsson
Tomas Gustavsson
Lunds AC
Simrishamns MK
Volvo 940
SE
9
Erik Lindfors
Lucas Ljungbäck
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
5
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Svedala MK
Volvo 944
SE
6
Andreas Martinsson
Lucas Martinsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
9
Rasmus Mattsson
Axel Selin
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 240
SE
9
Oskar Mortensen
Aron Gunnarsson
Älmhult MK
Älmhult MK
VW Golf MK3
SE
9
Morgan Nillekvist
Evelina Classon
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
SE
7
Alexander Nilsson
Josefin Leion
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf
SE
30
Fredrik Nilsson
Oliver Gren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
5
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort RS 2000
SE
5
Rolf Arne Nilsson
Felicia Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
Stefans Däck
SE
6
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
9
Elin Persson
Magnus Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
EMP Motorsport
SE
4
Görgen Persson
Mikael Rosenberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 244
SE
8
Ola Sandberg
Marcus Rossander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
SE
4
Ola Schönström
Maarten Slijkhuis
Arlövs MC
Volvo 940
SE
6
Hans-Daniel Steiner
Jan-Erik Jönsson
Lunds AC
Eslövs MK
VW Golf II Br
SE
9
Johan Svensson
Malin Johansson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
8
Robert Svensson
Fredrik Eriksson
Asarums MS
Asarums MS
BMW E36
SE
9
Christian Tranström
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
Lundells Motorsport
SE
4
Ola Wingren
Pernilla Larsson
SMK Hörby
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
7
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com