Anmälningslista

Anmälda till Rally: Temahallen

4 jun 2022 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 7
3 A-Förare - Klass Standard 4
4 A-Förare - Klass Trimmat 4
5 A-Förare - 4 WD 1
6 B-Förare - Klass Standard 3
7 B-Förare - Klass Trimmat 5
8 B-Förare - 4 WD 0
9 C-Förare - Klass Standard 11
10 C-Förare - Klass Trimmat 5
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare 1
Totalt 42

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Adam Grahn
Marcus Sundh
Simrishamn MK
Älmhults MK
VW Polo
SE
2
Mats Andersson
Bengt Petersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort RS 2000
SE
2
Per Eriksson
Vip
SMK Örkelljunga
VW 1302 S
SE
2
Morten Eskildsen
Michael Sahl Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
2
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 140
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort RS 2000
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
3
Kurt Ekelund
Mattias Liljedahl
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Anton Larsson
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Svedala MK
Volvo 944
SE
3
Tyko Nilsson
Karolina Persson
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Johan Green
Magnus
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
4
Hans Johansson
Vakant
Olofströms MK
Volvo 240
SE
4
Hampus Larsson
Vip
Kristianstads MK
Honda Civic
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
5
Magnus Larsson
Vip
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
6
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Älmhults MK
Älmhults MK
VW GT
SE
6
Lars Svensson
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
6
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
7
Olof Andersson
Osby MK
Volvo 242
SE
7
Johannes Haraldsson
Vip
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
7
Andreas Martinsson
Lucas Martinsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
7
Jimmy Möllerström
Vakant
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
9
Roy Larsen
Pernilla Larsson
SMK Hörby
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
9
Linus Larsson
Johan Nilsson
Arlöv
Volvo 940
Lundells motorsport
SE
9
Oliver Larsson
Alexander Larsson
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318I
Lundell motorsport
SE
9
Thomas Larsson
Jörgen Nilsson
Mscc
SMK Hörby
Golf Gls
SE
9
Johannes Ljungbäck
Christoffer Götz
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf 2
SE
9
Martin Nilsson
Patrik Lundahl
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
9
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
9
Jörgen Pedersen
Oskar Mortensen
Hässleholm
Älmhult
Wv Golf
SE
9
Johan Svensson
Malin Johansson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
9
Rasmus Wingren
Ola Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
10
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
10
Paul Johnsson
Viktor Klaar
Christianstad RC
Opel Ascona B
SE
10
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlövs Motorclub
Arlövs Motorclub
BMW 2002
Lundells Motorsport
SE
10
Kevin Möllerström
Dennis Eriksson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
10
Ola Sandberg
Marcus Rossander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
SE
30
Lars Johnsson
Christoffer Roskvist
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona A
SE
www.resultatservice.com