Anmälningslista

Anmälda till Rally Grussprint: Temahallen Grussprint

31 okt 2020 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 0
2 Appendix K 7
3 A-Förare - Klass Standard 6
4 A-Förare - Klass Trimmat 17
5 A-Förare - 4 WD 2
6 B-Förare - Klass Standard 6
7 B-Förare - Klass Trimmat 10
8 B-Förare - 4 WD 3
9 C-Förare - Klass Standard 18
10 C-Förare - Klass Trimmat 10
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare 4
Totalt 83

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Johnny Andersson
Anettet Andersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 142
SE
2
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Sunbeam Talbot Lotus
SE
2
Östen Andersson
Simon Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Saab V4
AM Elteknik
SE
2
Per Eriksson
Per Rosendahl
SMK Örkelljunga
Rhk
VW 1303
SE
2
Morten Eskildsen
Michael Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
3
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Lovisa Kaunitz Odenmalm
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Svedala MK
Volvo 944
SE
3
Tyko Nilsson
Elisabeth Nielssen
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
4
Mikael Andersson
Steinar Bakkland
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Mikael Andersson
Mikael Exenberger
Älmhults MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
4
Tommy Andersson
Louise Svensson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
4
Johannes Fraas
Ronni Bengtson
Fama
Fama
Volvo 940
DK
4
Johan Green
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
4
Peter Holgersson
Gustav Lindfors
Ryds MK
Hässleholms MK
Ford Escort MK II
SE
4
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Thord Johansson
Emil Månsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Janne Kristiansson
Bo Karlsson
Wäxjö MS
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
SE
4
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs MC
Volvo 244
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
4
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Jörgen Tallberg
Martin Tallberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Kadett GSI
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
5
Bertil Carlsson
Ingemar Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
6
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 740
SE
6
Nicklas Eriksson
Kid Eriksson
Gullabo RC
VW Golf
SE
6
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
6
Jonas Molin
Bengt-Arne Molin
Skene MS
Skene MS
Toyota Corolla
SE
6
Jens Oscarsson
Susanne Oscarsson
Toarps MK
Toarps MK
Volvo 850
Team Kråka
SE
6
Lars Svensson
Vip
Hässleholms MK
VW Golf
SE
7
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW M3 Cupe
PL
7
Alf Fougstedt
Malin Fougstedt
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Johannes Haraldsson
Marcus Truedsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
7
Mikael Ingemansson
Kristian Eriksson Dahl
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
7
Clint Jeffman
Gariela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
7
Andreas Lexander
Elida Lexander
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 242
SE
7
Jimmy Lundqvist
Leif Gustavsson
Ryds MK
Ryds MK
Opel Ascona B
SE
7
Elias Lörd
Magnus Dehlin
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
7
Martin Olsson
Charlotte Hildingsson
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
8
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
8
Pelle Larsson
Tobias Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi EVO
SE
8
Håkan Rönnebring
Håkan Mattisson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO IX
SE
9
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
9
Kjell Andersson
Tobias Andersson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona B
SE
9
Kevin Athley
Vakant
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
9
Kristoffer Bengtsson
Jennie Johbonell
Simrishamns MK
Eslövs MK
Volvo 240
SE
9
Fredrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift
SE
9
Kevin Gustavsson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
Opel Astra
SE
9
Magnus Ingesson
Frida Ingesson
Toarps MK
Toarps MK
Volvo S70
SE
9
Roy Larsen
Magnus Lörd
Hyllingems
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
9
Rasmus Larsson
Hampus Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Starlet
SE
9
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
BMW 316
SE
9
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
9
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
9
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
9
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
9
Johan Svensson
Per-Ivar Hellberg
Kristianstads MK
Osby MK
Volvo 240
SE
9
Christian Tranström
Ellinor Tranström
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
10
Ulf Augustinsson
Emil Karlsson
Hässleholms MK
S.sunnerbos MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
SE
10
Dennis Eriksson
Isabell Persson
Hässleholms MK
Hästveda FRC
Opel Ascona B
SE
10
Tobias Holmberg
Mathias Sellberg
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
10
Arvid Johansson
Alicia Jonasson
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 240
SE
10
Oscar Karlsson
Kristoffer Roth Nielsen
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Fiesta
SE
10
Torbjörn Karlsson
Fredrik Dehlin
Älmhults MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
10
Håkan Larsson
Anders Larsson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Toyota Starlet
SE
10
Christian Ljungdahl
Sebastian Idensjö
Rödeby Eks MS
Kalmar MK
Volvo 940
SE
10
Kevin Möllerström
Vakant
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
10
Henrik Sjöberg
Anders Sjöberg
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 940
SE
30
Willy Ingemansson
Vakant
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Lars Johnsson
Vakant
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Jimmy Möllerström
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Ola Sandberg
Julius Harsten
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
SE
www.resultatservice.com