Anmälningslista

Anmälda till Rally: Karlskrona Pokalen

7 sep 2019 - Karlskrona AK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 3
2 A-Förare - Appendix K:Alla 2
3 A-Förare - Standard 5
4 A-Förare - Trimmat 5
5 A-Förare - 4 WD: Alla 1
6 B-Förare - Appendix K:Alla 1
7 B-Förare - Standard 4
8 B-Förare - Trimmat 5
9 B-Förare - 4 WD: Alla 1
10 C-Förare - Appendix K:Alla 2
11 C-Förare - Standard 12
12 C-Förare - Trimmat 1
13 C-Förare - 4 WD: Alla 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangör före anmälan. 2
Totalt 44

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
8
Rickard Mattisson
Niklas Ohlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK

SE
6
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
11
Anders Hugosson
Joakim Gustafsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Ford Focus
SE
8
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
11
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
9
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
10
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona
MP5 Sweden AB
SE
8
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
4
Christoffer Holmberg
Karlskrona Automobil Klub
Opel Ascona B
SE
2
Urban Farbäck
Göran Söderström
SMK Eksjö
Ryds MK
Opel Kadett GTE
SE
12
Ulf Augustinsson
Nathalie Nilsson
Hässleholms MK
Vip
Peugeot 106 Xsi 1,6
Augustinsson Måleri
SE
4
Robin Svensson
Daniel Borgqvist
SMK Hörby
Peugeot 208 R2
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
11
Per-Arne Axelsson
Andreas Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
Team RutGear Motorsport
SE
10
Johnny Andersson
Anette Andersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 142
SE
2
Sten-Åke Stenberg
Isak Lyzell
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 142
SE
30
Bengt-Erik Gillberg
Vakant
Asarums MS
Volvo 240
SE
30
Mathias Sellberg
Teodor Brinkehed
Karlskrona AK
Gullabo RC
Volvo 240
SE
3
Arvid Tobiazon
Simon Tobiazon
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
11
Daniel Wärnlund
Erik Ohlsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 240
SE
11
Markus Nilsson
Danne Eriksson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 240 Voc
SE
8
Tomas Christiansen
Tony Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 242
SE
1
Linus Adolfsson
Jan Adolfsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 740
MP5 SWEDEN AB
SE
7
Linus Hedström
Simon Liljekvist
MK Brinkarna
MK Brinkarna
Volvo 740
SE
11
Niklas Karlsson
Joakim Fagerberg
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 740
SE
4
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Team Augustinssons Måleri
SE
8
Simon Bolsgård
Daniel Bolsgård
Skillingaryd MK
Skillingaryd MK
Volvo 940
SE
3
Hans Fransson
Emma Fransson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
4
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
11
Morgan Nillekvist
Leif Håkansson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
SE
3
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
11
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
7
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
11
Emma Wallman
Bo Wallman
Gullabo RC
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
7
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
11
Sofie Gustafsson
Mats Svensson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940 Voc
SE
11
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
7
Nicklas Eriksson
Jonas Birath
Gullabo RC
VW Golf
SE
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
3
Carl Ryke
Joakim Amar
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
11
Marcus Johansson
Anna Larsson
Gullabo RC
Kristianstad MK
VW Polo
SE
www.resultatservice.com