Anmälningslista

Anmälda till Rally: Kanonen

8 sep 2019 - Eslövs MK - Lunds AC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare 4 WD 0
2 A-Förare Trimmat: R2, Gr. H -1600, Gr. N -2000, R3, Gr. H 4
3 A-Förare Standard C: Gr. F övriga 3
4 A-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr. F.,Gr. N upp till 1600 3
5 A-Förare Standard A: R1a, Gr. E, Gr N upp till 1400 0
6 B-Förare 4 WD 0
7 B-FörareTrimmat: R2, Gr. H -1600, Gr. N -2000, R3, Gr. H 2
8 B-Förare Standard C: Gr. F övriga 0
9 B-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr. F.,Gr. N upp till 1600 0
10 B-Förare Standard A: R1a, Gr. E, Gr N upp till 1400 2
11 C-Förare 4 WD 0
12 C-Förare Trimmat: R2, Gr. H -1600, Gr. N -2000, R3, Gr. H 4
13 C-Förare Standard C: Gr. F övriga 0
14 C-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr. F.,Gr. N upp till 1600 4
15 C-Förare Standard A: R1a, Gr. E, Gr N upp till 1400 1
16 Appendix K 0
17 Ungdomsrally 2
Totalt 25

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
14
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
2
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
10
Fredrik Dehlin
Thommy Larsson
Hässleholms MK
Osby MK
VW Golf GT
SE
4
Rikard Fors
SMK Hörby
Volvo 940
AM Elteknik
SE
3
Björn Hansson
Lyn Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugoet 206 GTI 16V
SE
17
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
7
Michael Håkansson
Per Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Seat Ibiza
SE
17
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
2
Joacim Kristiansson
Maya Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa B
SE
10
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
12
Marcus Lindström
Martin Nilsson
SMK-Hörby
Gotlands MF
Ford Escort
SE
12
Andreas Lundahl
Magnus Eriksson
Svedala MK
Svedala MK
Volvo 242
SE
2
Jörgen Lundgren
Lunds AC
Lunds AC
Opel Ascona
SE
14
Ted Malm
Lennart Mårtensson
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
14
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
SE
4
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Tyko Nilsson
Henrik Svensson
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
7
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
15
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
12
Hans Perbjörs
Linnea Perbjörs
Lima MS
Lima MS
VW Golf MK3
SE
14
Elin Persson
Linus Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
SE
3
Jörgen Persson
Mats Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf GTI16V
SE
2
Robin Svensson
Daniel Borgqvist
SMK Hörby
Peugeot 208 R2
SE
12
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
3
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
BMW 320
SE
www.resultatservice.com

Meny

Kanonen

8 sep 2019 - Eslövs MK - Lunds AC