Anmälningslista
Anmälda till Grussprint: Tema Hallen Grussprint
15 jun 2019 - Hässleholms MK
Producerad av Resultatservice
Nr | Klass | Antal |
---|---|---|
1 | Ungdomsrally | 3 |
2 | Appendix K | 11 |
3 | A-Förare - Klass Standard | 8 |
4 | A-Förare - Klass Trimmat | 8 |
5 | A-Förare - 4 WD | 5 |
6 | BFörare - Klass Standard | 13 |
7 | B-Förare - Klass Trimmat | 6 |
8 | B-Förare - 4 WD | 2 |
9 | C-Förare - Klass Standard | 16 |
10 | C-Förare - Klass Trimmat | 5 |
11 | C-Förare - 4 WD | 1 |
30 | Föråkare. Godkänd av arrangörfen före anmälan. | 5 |
Totalt | 83 |
Klass | Förare/Kartläsare | Klubb/Klubb | Bil/Anml. | Nat |
---|---|---|---|---|
Rickard Mattisson Niklas Ohlsson |
Karlskrona AK Karlskrona AK |
|
||
Fredric Larsson Anders Larsson |
Arlöv MC Arlövs MC |
BMW 318I |
||
Torbjörn Gunnarsson Gunnar Gunnarsson |
Tomelilla MK Tomelilla MK |
Ford Escort |
||
Alf Nilsson Elin Persson |
Eslövs MK Eslövs MK |
Ford Escort |
||
Mikael Wereen Stefan Zander |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Ford Escort MKII |
||
Hannu Saikanmäki Emil Svensson |
Olofströms MK Olofströms MK |
Ford Escort RS2000 |
||
Elias Lörd Emil Johansson |
Hässleholms MK |
Ford Fiesta R2 Lörd Motorsport |
||
Stefan Weréen Per B Andersson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Ford Fiesta R5 GNM Sweden AB |
||
Tommy Malm Daniel Bengtsson |
Lunds AC Lund AC |
Ford Focus |
||
Hampus Larsson Sam Karlsson |
Kristianstads MK Grimslövs MS |
Honda Civic LarssonRally |
||
Gustav Lindfors Josefin Ingvarsson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Honda Civic |
||
Mattias Nilsson Robin Liljegren |
Karlskrona AK Karlskrona AK |
Mazda 323 |
||
Håkan Rönnebring Sandra Rönnebring |
Karlskrona AK Karlskrona AK |
Mitsubishi EVO 6 |
||
Peter Blomqvist André Blomqvist |
SMK Hörby SMK Hörby |
Mitsubishi Lancer EVO 9 |
||
Sune Larsson Magnus Persson |
SMK Hörby Eslövs MK |
Mitsubishi R5 |
||
Lars Johnsson Rebecca Johnsson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Opel Ascona |
||
Tommy Nilsson Peter Berglund |
SMK Hörby SMK Hörby |
Opel Ascona Stefans Däckservice Hörby |
||
Göte Karlsson Stefan Johansson |
Hässleholms MK Laholms MK |
Opel Ascona A |
||
Kjell Andersson Tobias Andersson |
SMK Hörby Tomelilla MK |
Opel Ascona B |
||
Dennis Eriksson Max Eriksson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Opel Ascona B |
||
Clint Jeffman Gabriela Jeffman |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Opel Ascona B Rönneberga Rally Team |
||
Terese Lennartsson Tomas Gustafsson |
Lunds AC Simrishamns MK |
Opel Kadett |
||
Einar Fors Nadja Fors |
SMK Hörby SMK Hörby |
Peugeot 106 |
||
Ulf Augustinsson Patrik Berglund |
Hässleholms MK S Sunnerbos MK |
Peugeot 106 Xsi 1,6 Augustinsson Måleri |
||
Paul Edvinstam Ola Stenberg |
Arlövs MC Arlöv MC |
Saab 96 Team Graneborg |
||
Lars Nilsson |
Hässleholms MK |
Saab 99 |
||
Östen Andersson Simon Andersson |
Eslövs MK Eslövs MK |
Saab V4 AM Elteknik |
||
Ingvar Andersson Adam Andersson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Subaru Impreza |
||
Tobias Ekelund Gert Ekelund |
Hässleholm MK Hässleholm MK |
Subaru Impreza 555 |
||
Dan Karlsson |
Varberg MK |
Subaru Impreza STI Prodrive |
||
Kristoffer Nilsson Julia Nilsson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Subaru Impreza WRX STI |
||
Rickard Andersson Anna Palmquist |
SMK Hörby SMK Hörby |
Subaru Sti Tmr N12 Stefans Däckservice Hörby |
||
Magnus Andersson Lina Andersson |
SMK Örkelljunga SMK Örkelljunga |
Sunbeam Talbot Lotus |
||
Per Henrik Ekholm Håkan Ekholm |
Hyllinge MS Hyllinge MS |
Suzuki Swift MK2 Lörd Motorsport |
||
Mikael Andersson Ola Sandberg |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Toyota Corolla |
||
Jesper Larsson Erika Ledin |
Kristianstads MK SMK Hörby |
Toyota Corolla LarssonRally |
||
Christer Carlsson Oscar Bondéus |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Volvo 122S |
||
Joakim Ekstrand Morgan Möller |
Olofströms MK Olofströms MK |
Volvo 142 |
||
Sten-Åke Stenberg Susann Lindahl Holmberg |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Volvo 142 |
||
Kristoffer Bengtsson Anton Lundström |
Simrishamns MK Simrishamns MK |
Volvo 240 |
||
Rasmus Bengtsson Johan Bengtsson |
Älmhults MK Älmhults MK |
Volvo 240 |
||
Jonas Gustavsson Ulf Olsson |
Hässleholms MK MK Falcon |
Volvo 240 |
||
Ted Malm Katharina Malm |
Arlövs MC Arlövs MC |
Volvo 240 Lundells Motorsport |
||
Alexander Persson Linda Persson |
SMK Hörby SMK Hörby |
Volvo 240 |
||
Anders Östberg Anna Svensson |
SMK Hörby Höörs MK |
Volvo 240 |
||
Henrik Braun Tba |
Asarums MS |
Volvo 242 16V |
||
Thomas Kristiansson Per-Anders Eklund |
Wäxjö MS Wäxjö MS |
Volvo 244 |
||
Linus Hedström Simon Liljekvist |
MK Brinkarna MK Brinkarna |
Volvo 740 |
||
Niklas Karlsson Björn Henriksson |
Karlskrona AK Karlskrona AK |
Volvo 740 |
||
Lucas Ljungbäck Emma Enarsson |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Volvo 740 |
||
Leif Axelsson Peter Augustinsson |
S:a Sunnerbos MK Hässleholms MK |
Volvo 940 Team Augustinssons Måleri |
||
Pontus Berglund Nellie Karlsson |
SMK Hörby Skillingaryds MK |
Volvo 940 |
||
Jesper Gunnarsson Aron Gunnarsson |
Södra Sunnerbo MK Södra Sunnerbos MK |
Volvo 940 |
||
Karljohan Ingesson Lars Ingesson |
SMK Hörby SMK Hörby |
Volvo 940 Safe Solutions AB |
||
Jacob Johannesson Anette Pettersson |
Gullabo RC Gullabo RC |
Volvo 940 jerrys motorsport |
||
Jimmie Karlsson Karina Karlsson |
Olofströms MK Olofströms MK |
Volvo 940 |
||
Thomas Karlsson Emil Karlsson |
Södra Sunnerbos MK Södra Sunnerbos MK |
Volvo 940 Team Augustinssons Måleri |
||
Jan Kastenman Josefine Gråberg |
Kristianstad MK Kristianstad MK |
Volvo 940 |
||
Johan Kastenman Johan Svensson |
Kristianstad MK Kristianstad MK |
Volvo 940 |
||
Ingemar Månsson |
SMK Hörby |
Volvo 940 |
||
Tyko Nilsson |
Hässleholm MK |
Volvo 940 |
||
Fredrik Persson Johan Haak |
Simrishamns MK Osby MK |
Volvo 940 C Ahlberg Consulting AB |
||
Tony Persson Hilde Olsson |
Simrishamns MK Simrishamns MK |
Volvo 940 |
||
Hjalmar Petersson Stefan Petersson |
Grimslövs MS Grimslövs MS |
Volvo 940 |
||
Mikael Rosenberg Markus Pedersen |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Volvo 940 Tyringe Bildemont AB |
||
Johan Rosenqvist Benny Andersson |
Höörs MK Höörs MK |
Volvo 940 |
||
Filip Svensson Per-Ivar Pi Hellberg |
Eslövs MK Osby MK |
Volvo 940 Svensson Motorsport |
||
Markus Svensson Joakm Svensson |
Älmhults MK Älmhults MK |
Volvo 940 F |
||
Ulrik Nilsson Magnus Fogelberg |
Dalby MK Simrishamns MK |
Volvo 940 Voc Polykemi AB |
||
Bengt Malmgren Johan Svensson |
SMK Hörby |
Volvo 944 |
||
Jim Nilsson Jörgen Jönsson |
SMK Hörby SMK Hörby |
Volvo 944 AM Elteknik |
||
Rolf Arne Nilsson Felicia Nilsson |
SMK Hörby SMK Hörby |
Volvo 944 |
||
Peter Bergsander Elaine Walve |
Gullabo RC Gullabo RC |
Volvo Amazon 122 S |
||
Nils Thelin Magnus Thelin |
Skillingaryds MK BMK Uddevalla |
VW 1302 RS NTS Motorsport |
||
Per Eriksson Per Rosendahl |
SMK Örkelljunga Rhk |
VW 1303 |
||
Filip Månsson Magnus Månsson |
Karlskrona AK Karlskrona AK |
VW Golf |
||
Lars Svensson Kristine Hansen |
Hässleholms MK Vip |
VW Golf |
||
Simon Axelsson Lisa Johansson |
Älmhults MK Wäxjö MS |
VW Golf 2 |
||
Johannes Ljungbäck Marcus Gadd |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
VW Golf 3 |
||
Andreas Håkansson Maja Håkansson |
SMK Hörby SMK Hörby |
VW Golf GTI |
||
Jerry Bengtsson Mikael Andersson |
Ryds MK Ryds MK |
VW Golf GTI 16V Jerrys Motorsport AB |
||
Jonas Svensson Karl-Johan Söderberg |
Hässleholms MK Vip |
VW Golf IV |
||
Marcus Johansson Anna Larsson |
Gullabo RC Kristianstad MK |
VW Polo |
||
|