Anmälningslista

Anmälda till Grussprint: Tema Hallen Grussprint

15 jun 2019 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 4
3 A-Förare - Klass Standard 3
4 A-Förare - Klass Trimmat 5
5 A-Förare - 4 WD 3
6 BFörare - Klass Standard 8
7 B-Förare - Klass Trimmat 3
8 B-Förare - 4 WD 2
9 C-Förare - Klass Standard 11
10 C-Förare - Klass Trimmat 1
11 C-Förare - 4 WD 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangörfen före anmälan. 1
Totalt 43

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Per Eriksson
Per Rosendahl
SMK Örkelljunga
Rhk
VW 1303
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
3
Jesper Larsson
Erika Ledin
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Thomas Sjöberg
Claes Nyman
Lunds AC
Lunds AC
Peugeot 309
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Pontus Berglund
Nellie Karlsson
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Per Henrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift MK2
Lörd Motorsport
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemont AB
SE
4
Mikael Wereen
Stefan Zander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort MKII
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
5
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
5
Stefan Weréen
Per B Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
6
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
6
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
6
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lund AC
Ford Focus
SE
6
Johan Rosenqvist
Benny Andersson
Höörs MK
Höörs MK
Volvo 940
SE
6
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
6
Lars Svensson
Kristine Hansen
Hässleholms MK
Vip
VW Golf
SE
6
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
6
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
7
Elias Lörd
Emil Johansson
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
7
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Rickard Andersson
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
9
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
9
Pier Gustavsson
Johan Gustavsson
Häsleholms MK
Häsleholms MK
Volvo 744
SE
9
Marcus Johansson
Anna Larsson
Gullabo RC
Kristianstad MK
VW Golf
SE
9
Johannes Ljungbäck
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 3
SE
9
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
9
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
9
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
9
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
9
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
9
Tony Persson
Hilde Olsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
9
Jonas Svensson
Karl-Johan Söderberg
Hässleholms MK
Vip
VW Golf IV
SE
10
Dennis Eriksson
Max Eriksson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
11
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
30
Lars Johnsson
Rebecca Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
www.resultatservice.com