Anmälningslista

Anmälda till Rally: Simrishamnsmixen

6 apr 2019 - Simrishamns MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 5
2 Regularity 19
3 App. K -1965 0
4 App. K 1966 - 75 2
5 App. K 1976 - 81 1
6 App. K 1982 - 85 1
7 A -förare R4, R5 - 4WD 16
8 A -förare R3, R2 - Trimmat 2WD 39
9 A-förare VOC, Gr F, Gr N <1600 - Standard R1b 11
10 A-förare Gr.E, Gr N <1400 - Standard R1a 6
11 B-förare R4, R5 - 4WD 2
12 B -förare R3, R2 - Trimmat 2WD 29
13 B-förare VOC, Gr F, Gr N <1600 - Standard R1b 11
14 B -förare Gr.E, Gr N <1400 - Standard R1a 9
15 C -förare R4, R5 - 4WD 2
16 C -förare R3, R2 - Trimmat 2WD 9
17 C-förare VOC, Gr F, Gr N <1600 - Standard R1b 17
18 C-förare Gr.E, Gr N <1400 - Standard R1a 10
19 Ungdomsrally 8
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 5
Totalt 202

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Niklas Karlsson
Björn Henriksson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 740
SE
2
Markku Lehisto
Raimo Alm
Autoliitto Helsinki
Autoliitto Helsinki
Volvo 142
FI
2
Kari Kuosmanen
Tomi Auersalmi
Hrcf
Al-Helsinki
Rover 3500 S
FI
10
Gunnar Larsson
Tomas Östermyr
Alingsås MK
Alingsås MK
Toyota Corolla
SE
2
Mikael Knutsson
Carl-Gustav Andersson
MK Rimo
MK Rimo
Volvo 740
SE
17
Morgan Nillekvist
Robin Liljegren
Gullabo RC
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
1
Alexander Engwall
Anders Engwall
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Skoda Octavia
SE
9
Mattias Olsson
Fredrick Thyberg
Fryksdalens MK
Kils MK
Volvo 240
SE
2
Thomas Nilsson
Margareta Danelius
SMK Hörby
Volvo PV 544
SE
18
Kjell Andersson
Åke Hellström
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
2
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona 2,0S
MP5 Sweden AB
SE
14
Kjell Svensson
Anne Wiesemann
Ryds MK
Ryds MK
BMW 316 Compact
SE
1
Pier Gustavsson
Ola Stenberg
Häsleholms MK
Arlövs MK
Volvo 744
SE
1
Fredrik Göthberg
Patrik Albinsson
Ludvika MS
Fredriksbergs MK
Volvo 940
SE
12
Adrian Ring
Fanny Jacobson
Linköpings MS
Värmdö BK
Volvo 940
SE
16
Annica Hurtig
Benny Mårtensson
Simrishamn MK
Simrishamn MK
Volvo 940
SE
8
Mikael Simon
Adam Simon
Ljungby MK
Ljungby MK
Ford Escort
SE
12
William Andersson
Vakant
Vimmerby MS
Volvo 240
SE
7
Mattias Nyström
Mikael Schuster
Ludvika MS
Hällefors MK
Mitsubishi EVO 8
SE
17
Sebastian Lindeborgh
Torbjörn Ivarsson
Älmhults MK
Hässleholm MK
Volvo 240
SE
2
Clas Skoog
Rickard Rejnefelt
Kristianstad MK
Kristianstads MK
VW 1303 S
SE
17
Fredrik Mauritzson
Daniel Svensson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
17
Jonathan Pettersson
Thomas Pettersson
Rasbo MK
Volvo 940
SE
30
William Binbach
Ida Lidebjer Granberg
Kolsva MS
Asarums MS
Peugeot 208 R2
Sellholm Tuning AB
SE
8
Thomas Lennstrand
Conny Erixon
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
SE
30
Peter Lundell
Anna Lundell
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
8
Daniel Brorson
Jan Brorson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
SE
12
Jimmy Kristensen
Anna Larsson
Wäxjö MS
Kristianstad MK
Volvo 940
Larsson Rally
SE
30
Peter Holgersson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
2
Tomas Ahlberg
Bernt Lindén
Toarps MK
Toarps MK
Saab V4
SE
11
Örjan Vahlund
Benny Melander
Sigtuna RC
MK Ratten
Subaru Impresa
Björkmans Rally Team
SE
10
Magnus Sigvardsson
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf II
Larsson Rally
SE
2
Anders Gröttum
Jörn Gröttum
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Opel Kadett Gt/e
NO
7
Micael Jakobsson
Martin Axelsson
SMK Nyköping
V:a Östergötland MK
Ford Fiesta
SE
7
Algot Öberg
Niklas Johansson
Eskilstuna MK
Ryds MK
Subaru Impreza STI WRX
SE
16
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
13
Fredrik Alin
Alexander Alin
Åmåls MK
Åmåls MK
Volvo 240
SE
7
Gunder Pettersson
Ingrid Heghammar
Mälarörnas MK
Waxholm
Subaru 555 Inpreza
Björkmans rallye team
SE
4
Kjell Fransson
Johan Karlsson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
VW 1303 T1
SE
16
Rickard Tjäder
Fredd-Rickard Tjäder
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 142
Tjäders rallyteam
SE
2
Lars-Gunnar Widell
Rickard "löda" Stenblom
Vara MK
Götene MK
Saab 900
SE
11
Rickard Andersson
Anna Palmqvist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
12
Niklas Åkerland
Julia Thulin
Dals MK
SMK Hörby
Volvo 940
KG Svets & Maskin AB
SE
18
Jim Andersson
Kg Eriksson
Norrahammars MK
Volvo 944
SE
14
Linus Hedström
Simon Liljekvist
MK Brinkarna
MK Brinkarna
Volvo 740
SE
12
Marcus Persson
Tobias Holmström
Åmåls MK
Dals MK
Volvo 242
SE
7
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R 5
SE
8
Yngve Tjörnbo
Anders Tildemyr
Tjust MK
Vimmerby MS
Volvo 940
SE
8
Janne Kristiansson
Eva Lange
Wäxjö MS
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
12
Jimmy Alvarsson
Vakant
Jönköpings MK
Volvo 940
SE
17
Agne Josefsson
Kjell Gustavsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Golf GTI 16V
SE
12
Henrik Thagesson
Sam Karlsson
Nybro AC
Grimslövs MS
Volvo 740
SE
19
Elias Nilsson
Christoffer Sörmell
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Astra
SE
12
Jim Johansson
Pontus Johansson
Falköpings MK
Falköpings MK
Citroën C2 R2
SE
8
Björn Persson
Anders Olsson
Huddinge MK
Asarums MS
Ford Fiesta R2
SE
13
Jacob Johannesson
Anton Johansson
Gullabo RC
Wäxjö MS
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
12
Mikael Ingemansson
Olof Andersson
Hästveda FRC
Osby MK
Volvo 244
SE
10
Stefan Ottosson
Sofie Adolfsson
Vetlanda RRC
Nässjö MK
VW Golf 4
SE
19
Josefine Gråberg
Jan Kastenman
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
8
Björn Larsson
Ida Bood
Forshaga MC
MK Ratten
Volvo 242
SE
8
Jonatan Johannesson
Stefan Ahl
Gullabo RC
Wäxjö MS
VW Golf 2
Jerrys Motorsport
SE
17
Andre' Olsson
Tba
Simrishamns MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
12
Bo Gustafsson
Håkan Marions
Gotlands MF
Gmf
Citroën DS3 Max
SE
16
Torbjörn Karlsson
Mikael Karlsson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
BMW 325
SE
12
Joakim Nilsson
Per-Olof Wiik
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
12
Mårten Nilsson
Per Lundin
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 940
SE
12
Oscar Ljung
Frida Axelsson
Simrishamns MK
Skillingaryds MK
Ford Fiesta R2T
SE
2
Tomas Israelsson
Christer Svensson
Gullabo RC
Mönsterås MK
Saab 96 V4
SE
12
Rickard Mattisson
Niklas Ohlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK

SE
17
Oscar Karlsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
8
Jonas Sandgren
Urban Fröjd
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 940
SE
7
Osborn Eklundh
Andreas Dolfén
Kullings MS
Kullings MS
Subaru N-14 WRX STI
SE
2
Patrick Carlsson
Per-Jan R S Carlsson
MK Gutarna
MK Gutarna
Volvo 262 Bertone
SE
12
Andreas Axelsson
Jonas Bergman
Grimslövs MS
Älmhults MK
VW Golf III KitCar
SE
7
Göran Lindström
Kjell Andersson
Huddinge MK
Huddinge MK
Mitsubishi Lancer
Högdalens Bil & Skadecenter AB
SE
9
Thomas Karlsson
Emil Karlsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 940
SE
16
Adam Håkansson
Hanna Kjellvåg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
8
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
17
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
10
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
19
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
8
Torbjörn Gunnarsson
Gunnar Gunnarsson
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Ford Escort
SE
9
Bo Fransson
Vakant
Växjö MS
Volvo 940
SE
14
Erik Sundqvist
Max Salomonsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
2
Anders Larsson
Fredric Larsson
Arlöv MC
Arlövs MC
BMW 2002
SE
12
Robin Håkansson
Niklas Eriksson
Gullabo RC
Nybro AC
Opel Astra
SE
17
Johannes Josefsson
Johan Pettersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
2
Tore Bigsten
Inga Bigsten
Götene MK
Götene MK
Volvo PV 544
SE
18
Jennie Blansch
Joakim Blansch
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Astra
PSA Motorsport
SE
5
Thomas Kristiansson
Per-Anders Eklund
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 244
SE
19
Rasmus Bengtsson
Johan Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
8
Thomas Hansson
Munkfors MC
Volvo 940
SE
8
Håkan Tagesson
Emelie Lexander
Nybro AC
Hässleholm MK
Volvo 242
SE
8
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
2
Mats Andersson
Arne Gustafsson
Växjö MS
Växjö MS
Saab 96 V4
SE
10
Jesper Larsson
Erika Ledin
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
17
Marcus Kjellkvist
Inge Petersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
8
Ola Wingren
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
19
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
12
Alexander Alexandersson
Emil Pettersson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Volvo 242
SE
15
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Ford
GNM Sweden AB
SE
9
Per-Ola Pettersson
Stefan Josefsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
8
Johan Green
Kevin Athley
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
13
Jonas Magnusson
Johnny Ottosson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
30
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
8
Henrik Lennartsson
Christofer Svensson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
19
Filip Ekenved
Fredrik Ekenved
Göteborgs MF
Göteborgs MF
Volvo 940
SE
14
Jonas Molin
Patric Sundström
Skene MS
Göteborgs MF
Toyota Corolla
SE
12
Kim Petersson
Simon Molin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
Sjöberg Motorsport
SE
16
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
2
Kenneth Johansson
Kerstin Johansson
Mölndals BSK
Mölndals BSK
Toyota Celica
SE
18
Ludwig Pettersson
Lars Blondell
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Toyota Corolla
SE
12
Jörgen Hildingsson
Steinar Bakkland
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
19
Emil Friman
Jörgen Samuelsson
Vetlanda RRC
Lessebo MK
Volvo 940
SE
14
Sebastian Dahl
Kristian Eriksson
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Toyota Corolla
SE
16
Simon Axelsson
Lisa Johansson
Älmhults MK
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
8
Mikael Andersson
Michael Exenberger
Södra Sunnerbo MK
Ljungby MK
Volvo 940
SE
7
Åke Kjellgren
Elinor Thörnberg
Gränna MK
Vetlanda RRC
Mitsubishi EVO 7
SE
17
Timmie Andersson
Vakant
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
4
Sven Nord
Bo Nilsson
Simrishamns MK
Tomelilla MK
Volvo 164
SE
14
Lars Svensson
Jonas Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
8
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
9
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
18
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Suzuki Swift GTI MK2
SE
30
Thobias Svensson
Stefan Peterson
SMK Hörby
Grimslövs MS
Mitsubishi EVO 6.5
SE
14
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
7
Stig Andervang
Robin Eriksson
MK Rimo
SMK Valdemarsvik
Mitsubishi EVO
SE
7
Kristoffer Nilsson
Jesper Johansson
Hässleholms MK
Ryds MK
Subaru Impreza WRX STI
SE
2
Göran Ljung
Mats Carlbom
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 244
SE
17
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
6
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
2
Roger Andersson
Rose-Marie Andersson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Saab V4
SE
1
Fredrik Johansson
David Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Jeep Cherokee
SE
18
Jakob Sandberg
Daniel Almgren
Norrahammars MK
Norrahammars MK
VW Golf
SE
7
Nils Jensen
Roger Dahlberg
Haninge MK
Emådalens MK
Skoda Octavia WRC
SE
17
Filip Rosendahl
Mikael Rosendahl
Toarps MK
Toarps MK
Volvo 940
CFR Rallyteam
SE
8
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
16
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
8
Thomas Grönberg
Mikael Johansson
Oskarshamns RRC
Älmhults MK
Volvo 940
SE
7
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
8
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
8
Johan Axelsson
Henrik Söderkvist
Nässjö MK
Skillingaryds MK
BMW M3
Team Skeppsbrons
SE
8
Daniel Andersson
Josefina Helllvist
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
BMW 325
SE
12
Emil Karlsson
Filip Henningsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 240
Team Ronetts Bygg
SE
8
Anton Claesson
Anton Geijersson
Grimslövs MS
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
9
Andreas Persson
Magnus Andersson
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
8
Jimmy Ekström
Emil Wretemark
V:a Östergötlands MK
Linköpings MS
Volvo 940
Team Slägghammar´n
SE
12
Andreas Ekström
Lars Jansson
V:a Östergötlands MK
Åtvidabergs MK
Volvo 940
Team Slägghammar´n
SE
13
Jimmie Karlsson
Nellie Svensson
Olofströms MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
8
Viktor Karlsson
Erik Lindfors
Nybro AC
Hässleholms MK
Suzuki Swift S1600
SE
14
Gustav Lindfors
Morgan Hansson
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Honda Civic
SE
19
Albin Karlsson
Jörgen Karlsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Opel Astra
SE
14
Josefin Ingvarsson
Felicia Andersson
Hässleholms MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
13
Kenth Lindkvist
Sven Ovesson
Ryds MK
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
10
Jonas Lindfors
Pierre Carlsson
Eskilstuna MK
Åtvidabergs MK
VW Golf
Memo Industriplast AB
SE
13
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
2
Bengt Åkesson
Per Olof Åkesson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Saab 96 V4
SE
9
Ingemar Månsson
Filip Månsson
SMK Hörby
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
13
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
12
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Pontus Berglund
Björn Johnsson
SMK Hörby
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
16
Bo Karlsson
Fredrik Dehlin Ruud Nielsen
Ryds MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
7
Ola Schön
Emelie Olsson
Tomelilla MK
Kristianstad MK
Subaru Impreza
SE
17
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
9
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
8
Per Löfqvist
Ulrik Gustavsson
Kinds MK
Nässjö MK
BMW M3
SE
8
Erik Bergman
Per Andersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Corsa
Assistancekåren
SE
8
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemont AB
SE
13
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
9
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
7
Joachim Grahn
Rickard Nilsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford
GNM Sweden AB
SE
9
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
12
Tim Hammarström
Jonathan Johansson
Älmhults MK
Grimslövs MK
Ford Fiesta ST
SE
8
Joacim Kristiansson
Roger Clausson
SMK Hörby
Sjöbo MK
Toyota Corolla
SE
17
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
7
Mattis Olsson
Marcus Sundh
Gullabo RC
Älmhults MK
Ford Fiesta R5
SE
12
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
8
Per Eriksson
Tobias Gunnarsson
Emådalens MK
Emådalens MK
Volvo 940
Eriksson taxi kristdala
SE
13
Kevin Andersson
Viktor Zettergren
Skillingaryds MK
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
15
Sofia Sörensson
Mikaela Lindahl
SMK Hörby
Wäxjö MS
Mitsubishi EVO IX
SE
9
Patrik Fredriksson
Frida Olofsson
Fryksdalens MK
Grimslöv MS
Volvo 940 Voc
SE
12
Joakim Wiberg
Christian Rosén
Linköpings MS
Åtvidabergs MK
Volvo 940
SE
18
Johan Widerberg
Peter Olsson
Simrishamns MK
Kristianstad MK
Mercedes C180
SE
8
Robert Karlsson
Mats Jönsjö
Ljungby MK
Kristianstad MK
VW Golf 3 Kit Car
SE
8
Simon Magnusson
Christoffer Svensson
Älmhults MK
Nässjö MK
Opel Corsa B
SE
17
Kristoffer Bengtsson
Patrik Espenrud
Simrishamns MK
Tjust MK
Volvo 240
SE
17
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
18
Martin Bysén
Linus Johansson
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 744
SE
12
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
12
Victor Hansen
Victor Johansson
SMK Hörby
Ryds MK
Peugeot 208 R2
SE
8
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK Motorsport
Toyota Corolla
Team KORVGUBBEN Motorsport
SE
18
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
18
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
Toyota Corolla
SE
2
Paul Edvinstam
Micke Norlander
Arlövs MC
Sjöbo MK
Saab 96
Team Graneborg
SE
13
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
12
Elias Lörd
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hyllinge MS
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
7
Robin Adolfsson
Nicklas Ottosson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Mitsubishi EVO IX
SE
12
Hans Bååth
Andreas Sigfrdsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
SE
13
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
8
Hampus Larsson
Elina Svensson
Kristianstads MK
Strängnäs AMS
Honda Civic
LarssonRally
SE
8
Robin Svensson
Daniel Borgqvist
SMK Hörby
Olofströms MK
Peugeot 208 R2
SE
8
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
www.resultatservice.com