Anmälningslista

Anmälda till Rally DM-KRC-VOC: Vännäs Plåt Rally

9 mar 2024 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Klassiska Rallycupen 17
2 VOC Mekonomen 4
3 A 4wd, 0
4 A 2wd 0
5 A grupp F /N1 0
6 A grupp E 0
7 B 4wd 0
8 B 2wd 1
9 Bgrupp F /N1 0
10 B grupp E 0
11 C 4wd 0
12 C 2wd 3
13 C grupp F /N1 2
14 C grupp E 1
15 Ungdomsrally 1
16 Debutanter. 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 2
Totalt 31

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Kenneth Andersson
Hans-Erik Jansson
Piteå MS
Sigtuna RC
Saab V4
Team Pitan
SE
1
Leif B. Andersson
Rickard Forsell
Fagersta MK
Norbergs MK
Ford Cortina GT
SE
1
Ola Axelsson
Curt Lundmark
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 244
SE
1
Henrik Boivie
Micael Björklund
Östhammars MK
Rasbo MK
Ford Escort RS1600
Bevelko Historic Rallyteam Sweden
SE
1
Johan Elovsson
Mats Lundström
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Saab Sport
Team Pitan
SE
1
Anders Frisk
Ola Klinga
SMK Sala
SMK Sala
Volvo Amazon
SE
1
Per Henrik Hedberg
Hans-Åke Flink
SMK Söderhamn
Mälaröarnas MK
Volvo Amazon
SE
1
Bengt Karlsson
Mattias Holm
Fagersta MK
Fagersta MK
Volvo 164 Sport
SE
1
Lennart Landström
Lycksele MK
Volvo Amazon
SE
1
Anton Mattsson
Erika Eriksson
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 242
SE
1
Joachim Nilsson
David Abrahamsson
SMK Arboga
Idkerbergets MK
Opel Kadett GSI
SE
1
Stefan Nilsson
Bo Karlsson
MSK Hammaren
MSK Hammaren
Volvo Amazon
JH Spårservice AB
SE
1
Karl-Olov Olander
Fredrik Andersson
Fagersta MK
Fagersta MK
Opel Ascona
SE
1
Håkan Süld
Laila Süld
Östhammars MK
Östhammars MK
Volvo 242
Bevelko Historic Rallyteam
SE
1
Sten Säfström
Jan Säfström
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Ford Cortina GT
Team Pitan
SE
1
Erik Uppsäll
Sören Dahlin
Sigtuna RC
Huddinge MK
Saab 96 V4
Team Pitan
SE
1
Tommy Wikström
Mikaela Wikström
Fagersta MK
Fagersta MK
Saab V4
SE
2
Krister Olsson
Cecilia Johansson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 940
BDS Bil & Fritid AB Katrineholm
SE
2
Alexander Pettersson
Alexandra Boqvist
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
2
Magnus Westman
Therese Sallander
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
2
Erik Wiklund
Tommy Berggren
Piteå MS
Piteå MS
Volvo 940
SE
8
Johan Sandow
Simon Erlandsson
Vännäs MK
Vännäs MK
Saab 900
SE
12
Henrik Landin
Camilla Wistemar
Lycksele MK
Södra Lappmarkens MK
Opel Ascona B
SE
12
Joakim Åström
Johanna Åström
Vännäs MK
Vännäs MK
Opel Astra OPC
SE
12
Mikael Öbrand
André Sandström
Lycksele MK
Lycksele MK
VW Golf
SE
13
Per Boström
Rasmus Holmgård
Skellefteå MS
Skellefteå MS
Opel Astra Bertone
PRB Motorsport
SE
13
Jimmy Engström
Niklas Engström
Luleå MS
Luleå MS
Volvo 940 Glt
SE
14
Eric Lennartsson
Vännäs MK
VW Golf
SE
15
Emma Holmlund
Roger Sandström
Vännäs MK
Vännäs MK
Vovlo 240
SE
30
Daniel Jonsson
Mats Johnson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
30
Christer Olsson
Joel Söderlund
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com