Anmälningslista

Anmälda till Rally Sprint: Svampasprinten

21 jul 2024 - Tomelilla MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 A-Förare Standard A 2
3 A-Förare Standard B 2
4 A-Förare Trimmat 10
5 A-Förare - 4 WD 3
6 B-Förare Standard A 1
7 B-Förare Standard B 2
8 B-Förare Trimmat 5
9 B-Förare - 4 WD 1
10 C-Förare Standard A 7
11 C-Förare Standard B 10
12 C-Förare Trimmat 10
13 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 55

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Helmer Eriksson
David Käll
Films MK
Films MK
Mazda 323
SE
1
Emil Salomonsson
Roger Salomonsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 242
SE
2
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
2
Jesper Larsson Odenmalm
Filippa Kaunitz
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
3
Peter Lundell
Tomelilla MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
3
Bengt Malmgren
Elza Larsson
SMK Hörby
Volvo Volvo 940
SE
4
Håkan Bercic
Wille Sjöstedt
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
SE
4
Pontus Berglund
Emelie Åhström
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Arne Ekelund
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 900
SE
4
Johan Green
Ella Green
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Hans Johansson
Nicole Johansson
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 240
Team SKÅAB
SE
4
Johan Kastenman
Melker Björk
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
4
Anders Kristensson
Emmie Kristensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
BMW 325
Team SKÅAB
SE
4
Jan Lennartsson
Tomas Gustavsson
Lunds AC
Simrishamns MK
Volvo 940
SE
4
Fredrik Nilsson
Julia Thulin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
SE
4
Tommy Nilsson
Roger Clausson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
5
Stefan Kristensson
Rickard Nilsson
Tomelilla MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta
Team SKÅAB
SE
5
Jörgen Lundgren
Otto Stael von Holstein
Lunds AC
Lunds AC
Mitsubishi EVO 9
SE
5
Lars Östring
Anders Lundahl
Helsingborgs KK
SMK Hörby
Ford Escort Cosworth
SE
6
Oliver Larsson
Ola Stenberg
Sjöbo MK
Sjöbo MK
Volvo 944
Lundells motorsport
SE
7
Thomas Pettersson
Helene Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
BMW 323
SE
7
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
8
Skawomir Bronk
Sandra Bergelv
Lunds AC
Lunds AC
BMW Compact
PL
8
Jörgen Hildingsson
Maria Strandqvist
Kristianstads MK
Volvo 242
SE
8
Terese Lennartsson
Josefine Gråberg
Lunds AC
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
8
Hans-Daniel Steiner
Jan-Erik Jönsson
Lunds AC
Eslövs MK
VW Golf II Br
SE
8
Gösta Wremert
Kim Johansson
Svedala MK
Asarum MS
Volvo 242 Sportcupé
SE
9
Pelle Larsson
Hugo Larsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Impreza
SE
10
Jan Kastenman
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
10
Thomas Larsson
Jörgen Nilsson
Mscc
SMK Hörby
VW Golf
SE
10
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf 2
Team Björns Autoservice
SE
10
Henrik Olofsson
Johan Edquist
Hässleholms MK
SMK Hörby
VW Golf 2
SE
10
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Hässleholms MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
10
Benny Olsson
SMK Helsingborg
VW Golf
Hagestigs motorsport
SE
10
Jörgen Pedersen
Magnus Pedersen
Hässleholm MK
Hässleholm MK
VW Golf
Team Björns Autoservice
SE
11
Kristoffer Bengtsson
Therese Magnusson
Simrishamns MK
Dalby MK
Volvo 940
SE
11
Morgan Green
Alva Green
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 9-3
SE
11
Johnny Hansen
Sissela Hansen
Svedala MK
Svedala MK
Volvo 940
SE
11
Roy Larsen
Tobias Rosenqvist
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
11
Pernilla Larsson
Ola Wingren
Kristianstad MK
SMK Hörby
Volvo 940
SE
11
Anna Lundell
Tomelilla MK
Volvo 244
Lundells Motorsport
SE
11
Ted Malm
Katharina Malm
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242 Vec
Lundells Motorsport
SE
11
Niklas Mårtensson
Jan-Ove Klyft
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
SE
11
Ronnie Pettersson
Tim Kampf
Hässleholms MK
Hässleholms MK
BMW 323
SE
11
Robin Sjösten
Julia Linné
Svedala MK
Tomelilla MK
Volvo 240
SE
12
Patrik Ahlstedt
Jennifer Ahlstedt
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Opel Ascona B
V.VRAM RACING
SE
12
Marcus Andersson
Patrik Johansson
Olofströms MK
Volvo 240
SE
12
Henrik Braun
Emma Mosher
Asarums MS
Volvo 242 16V
SE
12
Oscar Dagsland
Hässleholms MK
Honda Civic Type R
SE
12
Oliver Gren
Linus Holm Nilsson
SMK Hörby
Volvo 242
SE
12
Paul Johnsson
Johan Landin
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
12
Bo Karlsson
Älmhults MK
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
12
Markus Pedersen
Dennis Kylbo
Christinstad Racing Club
Opel Ascona B
V.vram racing
SE
12
Jesper Roslund
Helén Olsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
BMW M3
SE
12
Ola Sandberg
Isabell Johansson
Hässleholms MK
Olofströms MK
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com

Meny

Svampasprinten

21 jul 2024 - Tomelilla MK