Anmälningslista

Anmälda till Rally Sprint SSRC: SSR Rallysprint 1

9 maj 2024 - SSR

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Standard 11
2 App. K 1
3 2 WD 17
4 4 WD 4
5 Ungdomsrally 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 34

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Ivar Andersson
Per Andersson
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
SE
1
Jim Andersson
Håkan Andersson
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
SE
1
Karljohan Ingesson
Emma Fransson
SMK Hörby
Wäxjö MS
BMW E46
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
1
Albin Karlsson
Katharina Magnusson
Dals MK
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
1
Jesper Larsson Odenmalm
Pernilla Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
1
Jakob Lod
Santosh Berggren
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 244
SE
1
John Magnusson
Emma Magnusson
Dals MK
Dals MK
BMW 320
SE
1
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
1
Tobias Pettersson Nordwall
Peter Nordwall
Laxå MK
Christinehamns MK
Volvo 244
SE
1
Niklas Ridde
Henrik Bergström
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 944
SE
1
Magnus Westman
Therese Sallander
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
2
Mats Persson
Maud Norell
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 242
SE
3
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Ryds MK
Volvo 940
SE
3
Pontus Berglund
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Rickie Borgström
Ola Sandberg
Osby MK
Hässleholms MK
Volvo 240
Team SKÅAB
SE
3
Arne Ekelund
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 900
SE
3
Conny Eriksson
Per Bondersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona B
SE
3
Adam Grahn
Marcus Sundh
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta Rally4
SE
3
Johan Green
Josefin Ingvarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
3
Stefan Grönberg
Ulf Örnqvist
Dals MK
Stenungsunds MS
Opel Ascona B
SE
3
Johannes Haraldsson
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
3
Anders Johansson
Peter Andersson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940 16V
SE
3
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
Toyota Starlet
SE
3
Thomas Leonhardt
Tanja Leonhardt
Ruppiner Rennsportgemeins
Suzuki Swift Sport
DE
3
Mattias Lindberg
Marcus Bengtsson
Dals MK
Dals MK
Ford Fiesta R2
SE
3
Heidi Ryrlén
Peter Hansson
Vänersborgs MK
Vänersborgs MK
Ford Fiesta
SE
3
Håkan Rönnebring
Anette Pettersson
Karlskrona AK
Gullabo RC
BMW Compact M3
SE
3
Robert Svensson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
BMW E36
Runes Motorsport
SE
3
Ola Wingren
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Kent Andersson
Johan Johansson
Västerås MS
MK Tierp
Ford Fiesta Rally2
Jakobsson Motorsport
SE
4
Christer Hedlund
Stefan Ahl
Lycksele MK
Lima MS
VW Polo GTI R5
GK Door Team Sweden
SE
4
Hannah Jakobsson
Pierre Ellison
Kolsva MS
Säffle Motor Club
Ford Fiesta R5
Jakobsson Motorsport
SE
4
Martin Jakobsson
Henrik Lundh
Kolsva MS
Eskilstuna MK
Ford Fiesta R5
Jakobsson Motorsport
SE
5
Emil Karlsson
Patrik Berglund
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com