Anmälningslista

Anmälda till Rally SSM: Dackefejden

8 jun 2024 - Wäxjö MS

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 4 WD - R5, WRC, Nat Spec 4WD, Nat 4WD samt Appendix K 4WD 4
2 Trimmat 2WD, Rally 4, Appendix K 2WD (från75) 9
3 R2, Grupp N ner till 1400cc 0
4 Standard - VOC Mekonomen Rally, Grupp F, Grupp E och Grupp N 0-1400 12
5 Ungdomsrally 1
6 Debutanter 0
Totalt 26

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Robin Adolfsson
Nicklas Jidflo
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Skoda Fabia
Tisse Racing
SE
1
Christer Hedlund
Johan Johansson
Lycksele MK
SMK Valdemarsvik
VW Polo GTI R5
GK Door Team Sweden
SE
1
Mattis Olsson
Jesper Johansson
Älmhults MK
Ryds MK
Ford Fiesta R5
SE
1
Tomas Söderberg
Nicklas Edwardsson
Falkenberg MK
Skoda Fabia
SE
2
Pontus Berglund
Dennis Kullberg
SMK Hörby
Asarums MS
Volvo 940
SE
2
Adam Grahn
Marcus Sundh
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta Rally4
SE
2
Jerry Gustafsson
Leif Gustafsson
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
2
Thomas Hansson
Ida Lidebjer Granberg
Munkfors MC
Asarum MS
Volvo 940
SE
2
Joacim Kristiansson
Roger Clausson
SMK Hörby
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
2
Peter Lood
Mikael Sääf
Kalmar MK
Team Skogsåkarna
Opel Ascona B
SE
2
Per Löfqvist
Jonas Andersson
Kinds MK
Kinds MK
Volvo 240
SE
2
Håkan Rönnebring
Anette Pettersson
Karlskrona AK
Gullabo RC
BMW Compact M3
SE
2
Arvid Tobiazon
Stina Esaiasson
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 242
SE
4
Magnus Bengtsson
Håkan Pettersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
4
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Älmhults MK
Älmhult MK
Volvo 740
SE
4
Albin Esaiasson
Mattis Lundström
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
4
Anton Johansson
Maja Bengtsson
Wäxjö MS
Älmhults MK
BMW 320I
SE
4
Rasmus Johansson
Hannes Håkansson
Karlskrona AK
Asarums MS
Volvo 740
SE
4
Vincent Johansson
Henrik Söderqvist
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Robin Liljegren
Nathalie Nilsson
Karlskrona AK
Älmhults MK
Volvo 240
Team Skåab
SE
4
Oskar Mortensen
Aron Gunnarsson
Älmhult MK
Älmhult MK
Volvo 940
Team Björns autoservice
SE
4
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
4
Maya Ragntoft
Ebba Larsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
4
Markus Svensson
Havanna Forsell
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
Team Route 23
SE
4
Robin Thörnberg
Elinor Thörnberg
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 240
SE
5
Eddie Ramírez Eriksson
Agustin Ramírez Acosta
Nässjö MK
Nässjö MK
VW Polo
SE
www.resultatservice.com