Anmälningslista

Anmälda till RS - DM: Staffanstorps Festivalrace

8 jun 2024 - Arlövs MC - Lunds AC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Undomsrally 0
2 Appendix K 1
3 Standard A - A-B Förare 3
4 Standard B - A-B Förare 4
5 Trimmat - A Förare 1
6 4 WD - A Förare 0
7 Trimmat - B Förare 3
8 4 WD - B - Förare 0
9 Standard A - C - Förare 6
10 Standard B - C - Förare 5
11 Trimmat - C - Förare 2
12 4 WD - C - Förare 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 25

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Håkan Bercic
Felix Bercic
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
SE
3
Oliver Larsson
Ola Stenberg
Sjöbo MK
Sjöbo MK
BMW 318
Lundells motorsport
SE
3
Elias Lörd
Ella Green
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Audi A3
SE
3
Johan Svensson
Johan Knutsson
Svedala MK
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Linus Larsson
Olivia Kristensson
Sjöbo MK
Trelleborg MK
BMW E46
Lundells motorsport
SE
4
Jörgen Persson
Mats Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf GTI 16V
SE
4
Thomas Pettersson
Ronnie Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
BMW 323
SE
4
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Citroën C2
SE
5
Tommy Andersson
Thomas Hallen
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3 E46
SE
7
Skawomir Bronk
Sandra Bergelv
Lunds AC
Lunds AC
BMW Compact
PL
7
Ola Johansson
Leif Johansson
Hyllinge MS
Hyllinge MS
VW Golf 2
SE
7
Hans-Daniel Steiner
Jan-Erik Jönsson
Lunds AC
Eslövs MK
VW Golf II Br
SE
9
Paul Edvinstam
Daniel Edvinstam Ander
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
9
Göran Hansson
Susanne Hansson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Golf 4
SE
9
Fredric Larsson
Anders Larsson
Sjöbo MK
Sjöbo MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
9
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Hässleholms MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
9
Benny Olsson
Viktor Andersson
SMK Helsingborg
Höörs MK
VW Golf
Hagestigs motorsport
SE
9
Elin Persson
Magnus Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
BMW 316I
SE
10
Morgan Green
Alva Green
Hässleholms MK
Hässleholm MK
Saab 9-3
SE
10
Johnny Hansen
Robin Sjösten
Svedala MK
Svedala MK
Volvo 940
SE
10
Roy Larsen
Tobias Rosenqvist
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
10
Ted Malm
Katharina Malm
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242 Vec
Lundells Motorsport
SE
10
Stefan Persson
Åke Persson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Corsa A GSI
SE
11
Arne Oddshammar
Hanna Norden
Lunds AC
Lunds AC
BMW 330I
SE
11
Jesper Roslund
Camilla Olsson
SMK Örkelljunga
Hässleholms MK
BMW M3
SE
www.resultatservice.com