Anmälningslista

Anmälda till Rally: Temahallen

2 okt 2021 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 0
2 Appendix K, 3
3 A-Förare - Standard 6
4 A-Förare - Trimmat 10
5 A-Förare - 4 WD 2
6 B-Förare - Standard 8
7 B-Förare - Trimmat 7
8 B-Förare - 4 WD 1
9 C-Förare - Standard 11
10 C-Förare - Trimmat 12
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 2
Totalt 62

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort RS 2000
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Kurt Ekelund
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Anders Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Svedala MK
Volvo 944
SE
3
Ingemar Månsson
Per Ivar Pi Hellberg
SMK Hörby
Osby MK
Volvo 940
SE
3
Tyko Nilsson
Thomas Pettersson
Hässleholm MK
Hässleholm
Volvo 940
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
4
Johan Green
Magnus Petersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Hampus Larsson
Gustav Lindfors
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
4
Jan Lennartsson
Oskar Ljung
Lunds AC
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
4
Tommy Nilsson
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Bengt Persson
My Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
4
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs MC
Volvo 244
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
4
Ola Wingren
Rasmus Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
5
Bertil Carlsson
Roger Mårtensson
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
6
Olof Andersson
Tommy Hammarlund
Osby MK
Ljungby MK
Volvo 940
SE
6
Marcus Johansson
Anna Larsson
Gullabo RC
Kristianstads MK
VW Polo
SE
6
Simon Johansson
Vakant
Älmhults MK
Volvo 940
Motorsport Johansson
SE
6
Andreas Lexander
Arvid Lexander
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
6
Kenth Lindkvist
Robin Falén
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
6
Lars Svensson
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
6
Markus Svensson
Joakim Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
6
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW M3 Cupe
PL
7
Alf Fougstedt
Malin Fougstedt
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Adam Håkansson
Dennis Kullberg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
7
Anders Larsson
Ola Stenberg
Arlövs Motor Club
Arlövs Motor Club
BMW 2002
Lundells Motorsport
SE
7
Mats Larsson
Carina Larsson
Tomelilla MK
Trelleborgs MK
Volvo 940
Blueteam rally
SE
7
Terese Lennartsson
Johan Kastenman
Lunds AC
Kristianstad MK
Opel Kadett
SE
7
Dan Skärin
Christer Skärin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 244
SE
8
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
9
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
SE
9
Simon Andersson
Erik Harrysson
Eslövs MK
SMK Hörby
Volvo 940
AM Elteknik
SE
9
Kristoffer Bengtsson
Therese Magnusson
Simrishamns MK
Dalby MK
Volvo 240
SE
9
Roy Larsen
Pernilla Larsson
Hyllinge MS
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
9
Oliver Larsson
Fredic Larsson
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318I
Lundell motorsport
SE
9
Johannes Ljungbäck
Erik Lindfors
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf 2
SE
9
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
9
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
9
Johan Svensson
Malin Johansson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
9
Christian Tranström
Ellinor Tranström
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
10
Ulf Augustinsson
John Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
SE
10
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
10
Henrik Braun
Emma Mosher
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 242 16V
SE
10
Josefine Gråberg
Jan Kastenman
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
10
Berndt Holgersson
Peter Lundin
S Sunnerbo MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
10
Tobias Holmberg
Mathias Sellberg
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
10
Arvid Johansson
Axel Johansson
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 940
SE
10
Paul Johnsson
Ina Norlin
Christianstads RC
Christianstad RC
Opel Ascona B
SE
10
Tobias Larsson
Rickard Isaksson
Kristianstad MK
Toyota Starlet
SE
10
Marcus Lindström
Johnny Ottosson
SMK-Hörby
SMK Hörby
Ford Escort
Lundells Motorsport
SE
10
Kevin Möllerström
Dennis Eriksson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
10
Ola Sandberg
Julius Harsten
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
SE
30
Lars Johnsson
Anna Hagelin
Hässleholms MK
Wv Golf
SE
30
Peter Vestlund
Jan Larsson Larsson
Hässleholms MK
Hylinge MS
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com