Anmälningslista

Anmälda till Rally: Vännäs-Plåt Rallyt

1 feb 2020 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 ÖNBF Classic 0
2 Appendix K 2
3 A-förare Rally Standard 1
4 A-förare 2 wd 5
5 A-förare 4 wd 1
6 A-förare VOC Mekonomen 7
7 B-förare VOC Mekonomen 7
8 C-förare VOC Mekonomen 4
9 B-förare Rally Standard 0
10 B-förare 2 wd 0
11 B-förare 4 wd 0
12 C-förare Rally Standard 1
13 C-förare 2 wd 0
14 C-förare 4 wd 0
15 Ungdomsrally 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan. 0
Totalt 29

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Leif Ek
Tobias Eriksson Ek
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo Amazon
SE
2
Christer Hedlund
Thomas Nilsson
Lycksele MK
NMS Boden
Ford RS 1800
SE
3
Mats Engvall
Maria Eriksson
Sandvikens MK
Sandvikena MK
VW Golf Cl 1,8I
SE
4
Conny Eriksson
Lars Fahlesson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
4
Kenneth Johansson
Magnus Kitti
NMS Boden
Haparandasms
Volvo 940EVO
SE
4
Peter Johansson
Tommy Jakobsson
Morjärvs MS
Luleå MS
Honda Civic Typ R
SE
4
Magnus Åberg
Gunnar Åberg
Vännäs MK
Vännäs MK
VW Golf II
SE
4
Nils Östgård
Fredrik Andren
Vännäs MK
Umeå AK
Citroën DS3 R3T
SE
5
Marcus Nilsson
Kenneth Eriksson
Vännäs MK
Vännäs MK
Mitsubishi Lancer EVO5
SE
6
Göran Ahlström
Kurt Ahlström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
6
Oscar Janson
Eric Janson
SMK Eda
SMK Eda
Volvo 940
SE
6
Jacob Johannesson
Danny Holgersson
Gullabo RC
Ryds MK
Volvo 940
Jerrys Motorsport
SE
6
Dag Lundqvist
Hans Olov Andersson
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Volvo 940
SE
6
Ingvar Nilsson
Reine Bergström
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 940
SE
6
Dan Rhodin
Erik Larsson
SMK Trollhättan
Härnösands MK
Volvo 240 Voc
SE
6
Anders Wimark
Mikael Wimark
SMK Söderhamn
SMK Söderhamn
Volvo 940
SE
7
Robin Bäckström
Emil Johansson
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 240 Voc
SE
7
Roger Fransson
Charlott Holmqvist
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940 Voc
SE
7
Mathias Johansson
Rickard Bergström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
7
Patrik Lundberg
Maja Holmström
Ilsbo MK
Ilsbo MK
Volvo 940
SE
7
Henrik Palm
Elin Nilsson
Ilsbo MK
SMK Hälsinge
Volvo 940
SE
7
Magnus Westman
Michael Andersson
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
7
Erik Wiklund
Tommy Berggren
Piteå MS
Piteå MS
Volvo 940
SE
8
Daniel Jonsson
Emelie Skoglund
Ilsbo MK
Ilsbo MK
Volvo 940
SE
8
Johan Lindberg
Jonathan Lundgren
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 240
SE
8
Maja Rönnkvist
Elina Granström
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
8
Liselotte Sandström
Roger Sandström
Vännäs MK
Vännäs MK
Vovlo 240
SE
12
Henrik Lindahl
Patrik Öberg
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 850
SE
15
Gabriel Banger
Anders Banger
Ljusdals MS
Ljusdals MS
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com