Anmälningslista

Anmälda till Rally Spint: Falsterbo Rallysprint

24 okt 2020 - Trelleborgs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 A-B-C-förare: Appendix K 3
3 A-B-förare Grupp E 2
4 C-förare Grupp E 4
5 A-B-C-förare: 4WD 4
6 A-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N och Nationell Special 4
7 B-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N och Nationell Special 5
8 C-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N och Nationell Special 6
9 A-och B-förare: Grupp F och VOC 3
10 C-förare: Grupp F och VOC 3
30 Föråkare 2
Totalt 38

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Nadja Fors
Fredrik Dehlin
SMK Hörby
Peugeot 206
Till Minne Av Einar Fors
SE
1
Josefine Gråberg
Jan Kastenman
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
2
Anders Kristensson
Olivia Kristensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Opel Ascona
SE
2
Rune Nilsson
Stefan Nilsson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Marko Saikanmäki
Olofströms MK
Olofström MK
Ford Escort RS2000
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
3
Alexander Nilsson
Josefin Leion
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
4
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
4
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318
SE
4
Rasmus Larsson
Hampus Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Starlet
SE
4
Stefan Olofsson
Johan Edquist
Eslövs MK
SMK Hörby
VW Golf 2
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
5
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
5
Pelle Larsson
Tobias Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi EVO
SE
5
Sune Larsson
Linus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi Mirage
SE
6
Mikael Andersson
Per-Ivar Pi Hellberg
Hässleholms MK
Osby MK
Toyota Corolla
SE
6
Johannes Fraas
Ronni Bengtson
Fama
Fama
Volvo 940
DK
6
Peter Nilsson
Tommy Nilsson
Simrishamns MK
SMK Hörby
Opel Ascona
SE
6
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW M3 Cupe
PL
7
Alf Fougstedt
Malin Fougstedt
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Jörgen Hildingsson
Steinar Bakkland
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
7
Lukas Hägg
Daniel Borgqvist
Trelleborgs MK
Olofströms MK
Ford Fiesta R2
GNM Sweden AB
SE
7
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
8
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2 GTI 16V
SE
8
Tobias Holmberg
Mathias Sellberg
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
8
Stefan Kristensson
Christina Bondesson
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 242
SE
8
Håkan Larsson
Anna Larsson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Toyota Starlet
SE
8
Anders Oddshammar
Jacob Norden
Lunds AC
Lunds AC
BMW 330I
SE
8
Mikael Willander
Göran Mårtensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Volvo 242
Tre-Mek i Trelleborg AB
SE
9
Christer Jönsson
Olivia Kristensson
Svedala MK
Trelleborgs MK
Volvo 940
SE
9
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Volvo 944
SE
9
Rolf Arne Nilsson
Felicia Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
10
Kristoffer Bengtsson
Jennie Johbonell
Simrishamns MK
Eslövs MK
Volvo 240
SE
10
Andre' Olsson
Viktor Andersson
Simrishamns MK
Höörs MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
10
Christian Tranström
Ellinor Tranström
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
30
Mats Larsson
Tomelilla MK
Volvo 940
SE
30
Fredrik Nilsson
Oliver Gren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com