Anmälningslista

Anmälda till Rally Sprint: SSR Rallysprint

6 jul 2019 - SSR

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 A-Förare Appendix K 0
3 A-Förare Standard 2
4 A-Förare Trimmat 7
5 A-Förare 4 WD 2
6 B-Förare Appendix K 1
7 B-Förare Standard 3
8 B-Förare Trimmat 2
9 B-Förare 4 WD 2
10 C-Förare Appendix K 0
11 C-Förare Standard 7
12 C-Förare Trimmat 1
13 C-Förare 4 WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 29

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Albin Karlsson
Vakant
Älmhults MK
Opel Astra
SE
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
3
Thomas Karlsson
Emil Karlsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 940
Team Augustinssons Måleri
SE
3
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Pontus Berglund
Nellie Karlsson
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
4
Per Henrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift MK2
Lörd Motorsport
SE
4
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Hampus Larsson
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Honda Civic
LarssonRally
SE
4
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
5
Bertil Carlsson
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
5
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
6
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
7
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
7
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
7
Rasmus Svensson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
8
Jerry Bengtsson
Mikael Andersson
Ryds MK
Ryds MK
VW Golf GTI 16V
Jerrys Motorsport AB
SE
8
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
9
Rickard Andersson
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
9
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
11
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
11
Peter Dahlsund
Mats Larsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 940
SE
11
Marcus Johansson
Lars Trisse Gustavsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Polo
SE
11
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
11
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
11
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
11
Viktor Zettergren
Sam Karlsson
Wäxjö MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
12
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
www.resultatservice.com