Anmälningslista

Anmälda till Rally: SSRC Finalen

26 okt 2019 - SSRC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdom 5
2 R1a A, B, C-förare 12
3 R1b A, B, C-förare 21
4 2WD A, B, C-förare 18
5 4WD A, B, C-förare 4
6 Lucky looser A, B, C-förare oavsett bilklass 16
30 Föråkare. Godkänd av arrangör före anmälan 1
Totalt 77

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rasmus Bengtsson
Joakim Bengtsson
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Emil Friman
Timmy Berntsson
Vetlanda RRC
Wäxjö MS
Volvo 940
Autoexperten Thörnbergs i Vetlanda
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
1
Albin Karlsson
Stefan Bergholm
Älmhults MK
Osby MK
Opel Astra
SE
1
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
2
Jennie Blansch
Linda Björklund
Skillingaryds MK
Kinds MK
Opel Astra
PSA Motorsport
SE
2
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
2
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
Toyota Corolla
SE
2
Jesper Larsson
Erika Ledin
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
2
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
2
Jonas Molin
Daniel Molin
Skene MS
Skene MS
Toyota Corolla
SE
2
Stefan Ottosson
Robert Norss
Vetlanda RRC
Höglandets MS
VW Golf 4
SE
2
Erik Sundqvist
Max Salomonsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
scandiumbil.com Fina Transportbilar
SE
2
Lars Svensson
Henrik Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
2
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
2
Simon Wernersson
Tomas Wernersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Astra F
SE
2
Johan Widerberg
Peter Olsson
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Mercedes C180
SE
3
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
3
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
3
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
3
Bo Fransson
Emma Fransson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
3
Patrik Fredriksson
Oscar Almqvist
Fryksdalens MK
Vetlanda RRC
Volvo 940 Voc
Autoexperten Thörnbergs I Vetlanda
SE
3
Mattias Hansson
Ella Hansson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 740
SE
3
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Jacob Johannesson
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
3
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
Motorsport Johansson
SE
3
Oscar Karlsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
3
Marcus Kjellkvist
Inge Petersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
3
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Jonas Magnusson
Johnny Ottosson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Ingemar Månsson
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
3
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
3
Andreas Persson
Magnus Andersson
Simrishamns MK
Kristianstad MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
3
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo
C Ahlberg Consulting AB
SE
3
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
3
Patrik Tallåker
Hans- Peter Picher
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
3
Martin Zettervall
Frida Hammarlund
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
4
Andreas Axelsson
Jonas Bergman
Grimslövs MS
Älmhults MK
VW Golf III KitCar
SE
4
Simon Axelsson
Lisa Johansson
Älmhults MK
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
4
Per Eriksson
Tobias Gunnarsson
Emådalens MK
Emådalens MK
Volvo 940
Eriksson taxi kristdala
SE
4
Johan Green
Kevin Ahtley
Hässleholms MK
Växjö MS
Toyota Corolla
SE
4
Thomas Grönberg
Mikael Johansson
Oskarshamns RRC
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Victor Hansen
Victor Johansson
SMK Hörby
Ryds MK
Peugeot 208 R2
SE
4
Joakim Hansson
Frida Olofsson
Grimslöv MS
Grimslöv MS
Volvo 740
SE
4
Jörgen Hildingsson
Steinar Bakkland
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
4
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Ford Fiesta R2
SE
4
Mikael Ingemansson
Kristian Eriksson Dahl
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
4
Bo Karlsson
Fredrik Dehlin
Ryds MK
BMW 325
SE
4
Emil Karlsson
Filip Henningsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 240
Team Ronetts Bygg
SE
4
Torbjörn Karlsson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
BMW 325
SE
4
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK Motorsport
Toyota Corolla
Team KORVGUBBENS Motorsport
SE
4
Viktor Karlsson
Erik Lindfors
Nybro AC
Hässleholms MK
Suzuki Swift S1600
SE
4
Elias Lörd
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hyllinge MS
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
4
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
4
Daniel Wall
Henrik Söderqvist
MSK Kvarnvingarna
Skillingsryds MK
Volvo 240
Team "KORVGUBBEN" Motorsport
SE
5
Robin Adolfsson
Nicklas Jidflo
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Mitsubishi EVO IX
SE
5
Joachim Grahn
Per B Andersson
Simrishamns MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta WRC
GNM Sweden AB
SE
5
Åke Kjellgren
Elinor Thörnberg
Gränna MK
Vetlanda RRC
Mitsubishi EVO 7
SE
5
Mattis Olsson
Marcus Sundh
Gullabo RC
Älmhults MK
Ford Fiesta R5
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Mikael Andersson
Mikael Exenberger
Södra Sunnerbo MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
6
Rickard Andersson
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
6
Jerry Bengtsson
Nellie Svensson
Ryds MK
Ryds MK
VW Golf 8V Cross Flow
Jerrys Motorsport AB
SE
6
Erik Bergman
Per Andersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Corsa
Assistancekåren
SE
6
Daniel Brorson
Julia Thulin
Wäxjö MS
SMK Hörby
BMW M3
SE
6
Magnus Gad
Wille Gad
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 940
SE
6
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Ford Focus WRC
Ns Allservice 072-3198040
SE
6
Janne Kristiansson
Eva Lange
Wäxjö MS
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
6
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
6
Sebastian Lindeborgh
Hugo Nilsson
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf 2
SE
6
Per Löfqvist
Ulrik Gustavsson
Kinds MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
6
Joakim Nilsson
Per-Olof Wiik
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
6
Patrik Siljemark
Jörgen Samuelsson
Gullabo RC
Älmhults MK
Mitsubishi EVO 7
SE
6
Henrik Sjöberg
Anders Sjöberg
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 242
Sjöberg Motorsport
SE
6
Håkan Tagesson
Anders Tagesson
Nybro AC
Nybro AC
Volvo 242
SE
30
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
www.resultatservice.com