Anmälningslista

Anmälda till Rally: AM Elteknik RallySprint

4 maj 2019 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 2
2 A-Förare - Appendix K: Alla 0
3 A-Förare - Standard 2
4 A-Förare - Trimmat 9
5 A-Förare - 4 WD: Alla 1
6 B-Förare - Appendix K: Alla 1
7 B-Förare - Standard 7
8 B-Förare - Trimma 2
9 B-Förare - 4 WD: Alla 2
10 C-Förare - Appendix K: Alla 0
11 C-Förare - Standard 9
12 C-Förare - Trimmat 0
13 C-Förare - 4 WD: Alla 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören för anmälan. 1
Totalt 36

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
3
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf 3
SE
3
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
4
Pontus Berglund
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Johannes Fraas
Erik Larsen
Fama
Dansk Rally Club
Volvo 940
DK
4
Mick Fraas
Ronni Bengtson
Fama
Fama
Volvo 940
DK
4
Hampus Larsson
Elina Svensson
Kristianstads MK
Strängnäs AMS
Honda Civic
LarssonRally
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemont AB
SE
4
Mikael Wereen
Stefan Zander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort MKII
SE
5
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
6
Sven Nord
Bo Nilsson
Simrishamns MK
Tomelilla MK
Volvo 164
SE
7
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
7
Jimmie Karlsson
Nellie Svensson
Olofströms MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
7
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
7
Johan Rosenqvist
Benny Andersson
Höörs MK
Höörs MK
Volvo 940
SE
7
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
7
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
7
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
8
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
8
Tommy Nilsson
Tobias Larsson
SMK Hörby
Kristianstad MK
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
9
Allan Møller
Anja Rasmussen
023
023
Subaru Impreza
DK
9
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
11
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
11
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlöv MC
Arlövs MC
BMW 318I
SE
11
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
11
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
SE
11
Mattias Nilsson
Robbin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
11
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
11
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
11
Tony Persson
Hilde Olsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
11
Jonas Svensson
Lars Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf IV
SE
30
Lars Servin
Va Kant
SMK Hörby
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com