Anmälningslista

Anmälda till Rally: Gästabudstrofén

14 - 15 jun 2019 - SMK Nyköping

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Otrimmat 2 WD (R2) 8
2 Trimmat 2 WD (R3) 7
3 Trimmat 4 WD (R5) 6
4 4 WD övriga, 1
5 R1 4
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 5
Totalt 31

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rasmus Bergström
Sandra Bergström
Haninge MK
Haninge MK
Ford Fiesta ST
Quality of Service
SE
1
William Binbach
Ida Lidebjer Granberg
Kolsva MS
Asarums MS
Peugeot 208 R2
Sellholm Tuning AB
SE
1
Johnny Björk
Filip Larsson
Rasbo MK
Rasbo MK
Ford Fiesta R2
SE
1
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
SE
1
Jari Liiten
Mikael Kjellgren
Sandvikens MK
Hjo MK
Peugeot 208 R2
SE
1
Eddie Lundqvist
Olle Erixon
Sandvikens MK
Katrineholms MK
Peugeot 208 R2
SE
1
Janne Pettersson
Martin Andersson
SMK Nyköping
Götene MK
Peugeot 208 R2
Märsta Förenade
SE
1
Fredrik Sundqvist
Mikael Sundqvist
SMK Örebro
SMK Örebro
Ford Fiesta ST
SE
2
Jonas Björnvad
Anna Marions
Mälaröarnas MK
Gotlands MF BK
VW Golf
SE
2
Peter Holgersson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
2
Johannes Joons
Madelene Buskas
Skutskärs MS
Gotlands MF BK
Opel Astra KitCar
SE
2
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK Motorsport
Toyota Corolla
Team KORVGUBBENS Motorsport
SE
2
Marcus Naessén
Patrik Johansson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 240
SE
2
Henrik Oscarson
Roger Lindholm
MSK Hammaren
Västerås MS
Saab 9-3 Ss
SE
2
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
3
Charles Andersson
Leif Wigert
Borlänge MK
Björnjägarns RC
Skoda Fabia
SE
3
Martin Berglund
Joakim Gevert
SMK Gävle
Fryksdalens MK
Skoda Fabia R5
ramudden.se
SE
3
Daniel Dahlström
Jörgen Johansson
Säffle MK
MK Team Westom
Mitsubishi Mirage
Mekonomen Bilverkstad
SE
3
Per Göthberg
Robert Eriksson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Ford Fiesta R5
Oppunda Kraftkonsult AB
SE
3
Christoffer Haglund
Jens Jakobsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Ford Fiesta R5
SE
3
Micael Jakobsson
Martin Axelsson
SMK Nyköping
V:a Östergötland MK
Ford Fiesta
SE
4
Kristoffer Gustavsson
Viktor Niemistö
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO 8
Ramudden.se
SE
5
Jacob Johannesson
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
5
Oskar Johansson
Alexander Eriksson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 240
SE
5
Hampus Lindqvist
Caroline Lindqvist
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
5
Jimmy Lindqvist
Robin Norling
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
30
Alexander Broberg
Michael Lundin
SMK Nyköping
Gröndal MSK
Volvo S60
STENROCK SÄKERHET AB
SE
30
Hampus Larsson
Elina Svensson
Kristianstads MK
Strängnäs AMS
Honda Civic
LarssonRally
SE
30
Niklas Ledin
Rickard Broberg
MK Kopparberg
Värmdö BK
Saab 900 V6
STENROCK SÄKERHET AB
SE
30
Jonna Olsson
Pierre Carlsson
SMK Vingåker
Åtvidabergs MK
Volvo 850
Maxsport Sweden
SE
30
Patrik Sandell
Per Almkvist
Jämtlands MK
Offerdals MK
Ford Escort BDG
SE
www.resultatservice.com