Anmälningslista

Anmälda till Rally: SSRC:s - Mästarmöte

27 jul 2018 - SSRC - Älmhults MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A, B & C- Förare R4, R5, 4wd 2
2 A- Förare R3,R2, Trimmat 2wd 6
3 A- Förare R1B, Standard 2
4 A & B- Förare R1A, Standard 7
5 B - Förare R3, R2 Trimmat 2wd 4
6 B- Förare R1B, Standard 0
7 C- Förare R1B, Standard 2
8 C- Förare R1A, Standard 6
9 C- Förare R3, R2 Trimmat 2wd 3
10 Ungdom. 7
Totalt 39

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Robin Adolfsson
Nicklas Ottosson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Mitsubishi EVO IX
SE
1
Ola Schön
Emelie Olsson
Tomelilla MK
Kristianstad MK
Subaru Impreza
SE
2
Alexander Axelsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Assistancekåren
SE
2
Pontus Berglund
Julia Thulin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
2
Erik Bergman
Per Andersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Corsa
Assistancekåren
SE
2
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
2
Janne Kristiansson
Eva Lange
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
2
Mattis Olsson
Marcus Sundh
Gullabo RC
Älmhults MK
Toyota Corolla
SE
3
Thomas Karlsson
Patrik Berglund
S Sunnerbo MK
S Sunnerbo MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
3
Henrik Levin
Ida Isaksson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
Larssons Plåtslageri
SE
4
Jesper Larsson
Anna Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
4
Erik Ohlsson
Daniel Wärnlund
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
SE
4
Stefan Ottosson
Roger Andersson
Vetlanda RRC
Nässjö MK
VW Golf 4
SE
4
Carl Ryke
Joakim Amar
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
4
Magnus Sigvardsson
SMK Hörby
VW Golf II
Larsson Rally
SE
4
Erik Sundqvist
Max Salomonsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
5
Mikael Ingemansson
Björn Bergstrand
Hästveda FRC
Osby MK
Volvo 244
SE
5
Peder Johansson
Kristian Florén
Kullings MS
Kullings MS
BMW 325
Johanssons Bilverkstad I Borås
SE
5
Fredrik Karlander
Victor Svensson
Toarps MK
Ryds MK
Volvo 940
Ramudden.se
SE
5
Simon Magnusson
Björn Johnsson
Älmhults MK
Hässleholms MK
Opel Corsa B
SE
7
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
7
Patrik Tor
Christian Gustafsson
Skillingaryds MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
8
Martin Bysén
Vakant
Ryds MK
Volvo 244
SE
8
Tim Hammarström
Karl-Göran Eriksson
Älmhults MK
Älmhults MK
Renault Clio
SE
8
Linus Hedström
Simon Liljekvist
MK Brinkarna
MK Brinkarna
Volvo 740
SE
8
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
Toyota Corolla
SE
8
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
8
Johan Widerberg
Peter Olsson
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Mercedes C180
SE
9
Anders Frostensson
Viktor Zettergren
Olofströms MK
Wäxjö MS
Peugeot 306
SE
9
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
9
Jan Kastenman
Josefine Gråbertg
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
10
Rasmus Bengtsson
Joakim Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
10
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
10
Alexander Fogdeby
Marcus Fogdeby
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
Ec Svenska
SE
10
Emil Friman
Andreas Friman
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 940
SE
10
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
10
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
10
Sebastian Lindeborgh
Joacim Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 242
SE
www.resultatservice.com

Meny

SSRC:s - Mästarmöte

27 jul 2018 - SSRC - Älmhults MK