Anmälningslista

Anmälda till Rally: SSRC Mästarmöte - Björkösprinten

26 jul 2019 - Älmhults MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A, B & C- Förare R4, R5, 4wd 4
2 A- Förare R3,R2, Trimmat 2wd 2
3 A- Förare R1B, Standard 1
4 A & B- Förare R1A, Standard 4
5 B - Förare R3, R2 Trimmat 2wd 5
6 B- Förare R1B, Standard. 6
7 C- Förare R3, R2 Trimmat 2wd 4
8 C- Förare R1B, Standard 5
9 C- Förare R1A, Standard 2
10 Ungdomsrally 7
Totalt 40

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rickard Andersson
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
1
Alexander Engwall
Anders Engwall
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Skoda Octavia
SE
1
Joachim Grahn
Adam Grahn
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta WRC
GNM Sweden AB
SE
1
Stefan Weréen
Per Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
2
Janne Kristiansson
Vip
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
2
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
3
Per-Ola Pettersson
Stefan Josefsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
4
Jesper Larsson
Anna Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
4
Stefan Ottosson
Susann Rubiano
Vetlanda RRC
VW Golf 4
SE
4
Lars Svensson
Jonas Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
4
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
5
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
5
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
SE
5
Mikael Ingemansson
Kristian Eriksson Dahl
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
5
Jimmy Kristensen
Erik Telehagen
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
5
Elias Lörd
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hyllinge MS
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
6
Kevin Andersson
Viktor Zettergren
Skillingaryds MK
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
6
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
6
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
6
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
6
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
6
Rasmus Svensson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
7
Dennis Eriksson
Isabell Persson
Hässleholms MK
Hästveda FRC
Opel Ascona B
SE
7
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
7
Bo Karlsson
Michael Carlsson
Ryds MK
BMW 325
SE
7
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
8
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
8
Johannes Josefsson
Johan Pettersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Golf GTI
SE
8
Oscar Karlsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
8
Marcus Kjellkvist
Inge Petersson
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
8
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
9
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
Toyota Corolla
SE
9
Johan Widerberg
Peter Olsson
Simrishamns MK
Kristianstad MK
Mercedes C180
SE
10
Isak Arvidsson
Andreas Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
Larssons Plåtslageri
SE
10
Rasmus Bengtsson
Älmhults MK
Volvo 240
SE
10
Emil Friman
Jörgen Samuelsson
Vetlanda RRC
Älmhults MK
Volvo 940
Autoexperten Thörnbergs i Vetlanda
SE
10
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
10
Albin Karlsson
Stefan Bergholm
Älmhults MK
Osby MK
Opel Astra
SE
10
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
10
Marcus Persson
Mikael Persson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 940
Bilfocus Motorsport
SE
www.resultatservice.com