Anmälningslista

Anmälda till Rallyspecial: Skänningeknixen

14 apr 2019 - Västra Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 A-förare: 2-WD 2
3 B-förare: 2WD 7
4 C-förare: 2WD 4
5 A-& B-förare: VOC Mekonomen Rally, Grp N 0-1400, Grp F samt R1A, B 3
6 C- förare: VOC Mekonomen Rally, Grp N 0-1400, Grp F samt R1A, B 1
7 7 A-& B-förare: Grupp E (Elit) 6
8 C-förare: Grupp E 5
9 Appendix K 3
10 4WD 0
30 Föråkare - Anmälan efter godkännande av arrangör 2
Totalt 34

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Jonathan Knutsson
Jörgen Stjernström
Östgöta BSF
Östgöta BSF
Saab 900
SE
2
Daniel Ernstedt
Tba
KAK
Suzuki Swift
SE
2
Pontus Westman
Films MK
Volvo 240
SE
3
Fredrik Bergman
Sofia Johnson
Linköpings MS
Linköpings MS
Volvo 940
SE
3
Mattias Fransson
Fredric Fransson
Östergyllen RC
Östergyllen RC
Volvo 940
SE
3
Emil Johansson
Andreas Andersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
3
Magnus Johansson
Madeleine Johansson
Tjust MK
Tjust MK
Mazda Rx7
SE
3
Joakim Larsson
Fredrik Nilsson
NMK
NMK
Ford Escort
SE
3
Victor Liljesson
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta R2
Appelskogs Bil AB
SE
3
Jonas Rydell
Anders Pettersson
Östertyllen RC
MSK Kvarnvingarna
Volvo 242
SE
4
Niklas Gustafsson
Robin Ludvigsson
Östergyllen RC
Östergyllen RC
Opel Ascona B
SE
4
Dan Jonsson
Tim Månsson
Teamskogsåkarna
Teamskogsåkarna
Volvo 940
SE
4
Per Lundgren
Östergyllen RC
Volvo 940
SE
4
Jörgen Torlamb
Isac Torlamb
Tjust MK
Tjust MK
Opel Ascona
SE
5
Pontus Johansson
Mikael Johansson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
5
Roger Karlsson
Ludwig Karlsson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
5
Niklas Thapper
Klas Almen
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Volvo 244
SE
6
Ronny Adolfsson
Kalle Kronkvist
Finspångs MS
Finspångs MS
Volvo 940
SE
7
Anders Bengtsson
Amanda Svensson
Finspångs MS
SMK Motala
Opel Ascona
Br Stighs Åkeri AB
SE
7
Christoffer Johansson
Conny Johansson
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
VW Golf 4
SE
7
Jimmy Johansson
Heléne Johansson
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
VW Golf 4
SE
7
Bo Karlsson
MSK Kvarnvingarna

SE
7
Nicklas Karlsson
SMK Motala Bil
VW Golf
SE
7
Andreas Norström
Viktor Larsson
Linköpings MS
Laxå MK
Opel Astra
SE
8
Peter Christensen
Linda Christensen
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Ascona B
SE
8
Jimmy Eldh
Stefan Eldh
Östgöta Bilsportsförening
Östgöta Bilsportsförening
Ford Escort
SE
8
Patrik Lund
Emma Wallerstedt
Målilla MK BK
Målilla MK BK
Saab 900
SE
8
Elin Olofsson
Mikael Johansson
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
VW Golf 4
SE
8
Tobias Petrini
Fredrik Ban
Östgöta Bilsportförening
Audi A3
Malmqvist&Edling Smörjmedel
SE
9
Sven-Erik Fröling
Eric Tinnerholm
SMK Motala Bil
SMK Motala Bil
Volvo 142
SE
9
Håkan Lidebjer
Karl Frisk
V:a Östergötlands MK
MSK Kvarnvingarna
BMW 2002Ti
SE
9
Anders Malm
Anders Andersson
Ydre MK
Va Östergötland MK
Opel Ascona A
Team "korvgubben" motorsport
SE
30
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
30
Stanley Thiman
Per Friberg
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com