Anmälningslista

Anmälda till Rally: Slottssprinten

14 jul 2018 - Katrineholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Klass 1, 4WD 8
2 Klass 2, A 2WD 10
3 Klass 3, A/B/C AppK -81 2WD 0
4 Klass 4, B 2WD 5
5 Klass 5, A/B GrF/VOC/GrN 0-1300cc & R1B 4
6 Klass 6AB, A/B GrE 2
7 Klass 6C, C GrE 1
8 Klass 7, C 2WD 2
9 Klass 8, C GrF/VOC/GrN 0-1300cc & R1B 2
10 Klass 9, Ungdomsrally 0
11 Klass 10, 1300 Rallycup 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangör före anmälan. 0
Totalt 34

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Martin Berglund
Joakim Gevert
SMK Gävle
Fryksdalens MK
Skoda R5
SE
1
David Dannevall
Andreas Peters
Värmdö BK
Kolsva MS
Mitsubishi EVO 7
SE
1
Anton Eriksson
Ida Lidebjer Granberg
SMK Sundsvall
Asarum MS
Skoda Fabia R5
SE
1
Kristoffer Gustavsson
Viktor Niemistö
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO VII
SE
1
Andreas Pettersson
Tobias Olsson
Norrköpings MK
Norrköping MK
Mitsubishi EVO
SE
1
Gunder Pettersson
Ingrid Heghammar
Mälarörnas MK
Waxholm
Subaru 555 Inpreza
Björkmans rallye team
SE
1
Örjan Vahlund
Benny Melander
Sigtuna RC
MK Ratten
Subaru Impresa
Björkmans Rally Team
SE
1
Patrik Åkerman
Vakant
Ljusdals MS
Mitsubishi EVO 8
SE
2
Jonas Björnvad
Ulf Björnvad
Mälaröarnas MK
Mälaröarnas MK
VW Golf
SE
2
Jonas Bodin
Madelene Buskas
Grödinge MK
Gotlands MF BK
Peugeot 208 R2
SE
2
Andreas Broberg
Rasmus Persson
Värmdö BK
SMK Nyköping
Volvo 240
SE
2
Mattias Hallberg
Valkyria Edlund
Haninge MK
Mälaröarnas MK
Volvo 940
Örby Gummi
SE
2
Martin Jakobsson
Lisa Jonasson
Kolsva MS
Filipstads MK
Opel Corsa B
SE
2
Magnus Johansson
Andreas Johansson
Östgöta BSF
Östgöta BSF
Volvo 240
SE
2
Jari Liiten
Mikael Kjellgren
Sandvikens MK
Hjo MK
Tba
SE
2
Eddie Lundqvist
Olle Erixon
Sandvikens MK
Katrineholms MK
Ford Fiesta R2
SE
2
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Opel Kadett GSI
SE
2
Markus Theorin
Henrik Söderkvist
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
VW Golf III
Bergfors Snickerifabrik
SE
4
Rasmus Bergström
Sandra Bergström
Haninge MK
Haninge MK
Ford Fiesta ST
SE
4
Oscar Johansson
Linus Lundstedt
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
OPUSBILPROVNING.SE
SE
4
Fredrik Karlander
Mikael Bielinski
Toarps MK
Kinds MK
Volvo 940
Ramudden.se
SE
4
Magnus Karlsson
Mikael Karlsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Saab 9-3
SE
4
Niklas Solenö
Emil Eklund
Katrineholms MK
Sandvikens MK
Suzuki Ignis
SE
5
Martin Broberg
Tobias Lis
Värmdö BK
Värmdö BK
Volvo 940 Voc
SE
5
Peter Holgersson
Tina Holgersson
Linköpings MS
Volvo 244
SE
5
Stig König
Peo König
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Saab 900
SE
5
Torbjörn Westerdahl
Joachim Branzell
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 940
SE
6
Josefin Ingvarsson
Vakant
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Jesper Larsson
Mikael Holmgren
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
7
Hugo Brucesson
Håkan Marions
Gmf Bilkubb
Gmf BK
Toyota Corolla
SE
8
Linus Månsson
Carl Eriksson
Östgöta Bilsportförening
Skillingaryds MK
Ford Fiesta ST
SE
8
Magnus Wallman
Stefan Wallman
Haninge MK
Haninge MK
BMW E36
SE
9
Henrik Lindahl
Patrik Öberg
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 850
SE
9
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
www.resultatservice.com