Anmälningslista

Anmälda till Rally: Bilmånsson Rally Sprint

10 jun 2018 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Standard 1
2 B-Förare Standard 9
3 C-Förare Standard 4
4 A-Förare Trimmat 6
5 B-Förare Trimmat 4
6 C-Förare Trimmat 3
7 HRC App K 0
8 Junior 1
Totalt 28

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
BMW 320
SE
2
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
2
Einar Fors
Jörgen Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
2
Björn Hansson
Lyn Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mazda 323 F
SE
2
Josefin Ingvarsson
Victor Johansson
Hässleholms MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
2
Fredrik Karlsson
Jesper Stensrud Nilsson
Eslövs MK
Audi A3
Eko Motorsport
SE
2
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
2
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 940
SE
2
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
Rehn Motorsport
SE
2
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Johan Fransson
Jacob Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 244
Team Bbg
SE
3
Lucas Ljungbäck
Oliver Lennartsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
3
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo
SE
3
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
4
Joachim Grahn
Vakant
Simrishamns MK
Ford Focus
SE
4
Rolf Grybb
Tobias Grybb
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
4
Jörgen Hansen
Camilla Hjort Dyssekild
001 Askh
Porsche GT3
DK
4
Anders Karlsson
Jan-Erik Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
4
Håkan Oddshammar
Pamela Oddshammar
Lunds AC
Lunds AC
Ford Fiesta R5
SE
4
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
5
Andreas Andersson
Fredrik Schultz
Kristianstad MK
Hässleholms MK
BMW Compact
SE
5
Ingvar Hansson
Magnus Persson
Lunds A C
Eslövs MK
BMW 325
SE
5
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
5
Rasmus Petersen
Johnny Pedersen
Ask-Hedeland
Ask-Hedeland
BMW E36 M3
DK
6
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
6
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
6
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
8
Nadja Fors
Einar Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com