Anmälningslista

Anmälda till Rally: Tingsryd RallySprint

10 maj 2018 - Ryds MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare - R1a - R1a,Gr E, N-1400 0
2 A-Förare - R1b - R1b,VOC,Gr. F,N-1,6 1
3 M1a - Opel Silverkadett 0
4 A-Förare - R2 -R2,Gr H-1,6,Gr N-2,0 2
5 A-Förare - R3 - R3, Gr H 1601- 4
6 A-Förare - R4 - alla 1
7 B-Förare - R1a - R1a,Gr E, N-1400 5
8 B-Förare - R1b - R1b,VOC,Gr. F,N-1,6 3
9 B-Förare - R2 -R2,Gr H-1,6,Gr N-2,0 0
10 B-Förare - R3 - R3, Gr H 1601- 2
11 B-Förare - R4 - alla 0
12 C-Förare - R1a - R1a,Gr E, N-1400 1
13 C-Förare - R1b - R1b,VOC,Gr. F,N-1,6 1
14 C-Förare - R2 -R2,Gr H-1,6,Gr N-2,0 0
15 C-Förare - R3 - R3, Gr H 1601- 4
16 C-Förare - R4 - alla 0
17 HRC App K - 1986 0-1300 cc 0
18 HRC App K - 1986 1301-1600 0
19 HRC App K - 1986 1601-2000 0
20 HRC App K - 1986 2001- 0
21 Juniorlicens 0
30 Föråkare 0
Totalt 24

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Rolf Arne Nilsson
Mats Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Jonas Olsson
Hässleholms MK
Ford Puma KitCar
SE
4
Anders Palmquist
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
5
Peter Holgersson
Emelie Svensson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
5
Anders Karlsson
Jan-Erik Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
5
Kenneth Madsen
Mette Felthaus
Drc
Suzuki Swift Maxi 2000 EVO
Suzuki Motorsport Danmark
DK
5
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
6
Håkan Oddshammar
Pamela Oddshammar
Lunds AC
Lunds AC
Ford Fiesta R5
SE
7
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2
Larssons Plåtslageri
SE
7
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
7
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
7
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Ford Focus
SE
7
Alexander Nilsson
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
8
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Josefin Ingvarsson
Tilda Ekenstierna
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
8
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 940
SE
10
Uffe Jansson
Roland Persson
SMK Örkelljunga
SMK Helsingborg
Opel Kadett
SE
10
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
12
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
13
Anders Hasselgren
Andreas Hasselgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
Stefans Däckservice Hörby
SE
15
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
15
Patrik Cederberg
Johannes Åberg
Dals MK
Uddevalla KK
Ford Escort MK2
Team Jordvarme.se
SE
15
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
15
Torbjörn Karlsson
Mikael Karlsson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
BMW 325
SE
www.resultatservice.com