Anmälningslista

Anmälda till Rally: Mini Smedsvängen

11 aug 2018 - SMK Örkelljunga

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 6
2 Appendix K 9
3 A-Förare - Standard 4
4 B-Förare - Standard 9
5 C-Förare - Standard 16
6 A-Förare - Trimmat 10
7 B-Förare - Trimmat 8
8 C-Förare - Trimmat 13
9 A-Förare - 4WD 2
10 B-Förare - 4WD 0
11 C-Förare - 4WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 3
Totalt 80

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Simon Axelsson
Victor Svensson
Älmhults MK
Ryds MK
Volvo 740
SE
1
Rasmus Bengtsson
Johan Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
1
Anton Johansson
Lisa Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
Restaurang Ladan Tingsryd AB
SE
1
Viktor Linde
Rolf Linde
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
Team Carpart1
SE
1
Sebastian Lindeborgh
Joacim Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 242
SE
2
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkeljunga
Talbot Lotus
SE
2
Svante Arthursson
Anders Fransson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
SE
2
Christer Carlsson
C G Wilke
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 122S
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Per Eriksson
Karl Andersson
SMK Örkelljunga
VW 1303
SE
2
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Opel Ascona B
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
Fiat 131 Abarth
SE
3
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
3
Jesper Larsson
Pernilla Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
3
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
4
Josefin Ingvarsson
Ronnie Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Jimmie Karlsson
Linus Johansson
Olofströms MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
4
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
4
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
SE
4
Lars Svensson
Lucas Ljungbäck
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
4
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Arvid Tobiazon
Simon Tobiazon
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
4
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
5
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
5
Frida Andersson
Jonas Andersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Saab 99
SE
5
Timmie Andersson
Benny Mårtensson
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
5
Peter Dahlsund
Marinette Sjöberg
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 244
SE
5
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Tomelilla MK
Saab 99
Team Graneborg
SE
5
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
Ekelund motorsport
SE
5
Johan Gunnarsson
Fredrik Asplund
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
5
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
5
Tim Hammarström
Ditte Hammarström
Älmhults MK
Älmhults MK
Renault Clio
SE
5
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
5
Markus Nilsson
Tilda Källström
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 240 Voc
SE
5
Mattias Nilsson
Simon
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
5
Tony Persson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
5
Jakob Sandberg
Frida Lindström
Norrahammars MK
Skillingaryds MK
VW Golf
Plombo motor
SE
5
Jonas Svensson
Chatrin Söderberg
Hässleholms MK
Södra Sunnerbos MK
VW Golf III
SE
5
Patrik Tor
Jonathan Johansson
Skillingaryds MK
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Tommy Andersson
Louise Svensson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
6
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo Volvo 940
SE
6
Martin Nilsson
Gotlands MF
Volvo 240
Stefans Däckservice Hörby
SE
6
Bengt Persson
Simrishamns MK
Citroën C2R2
SE
6
David Pettersson
Hannes Håkansson
Asarums MS
Asarums MS
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
6
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
6
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
6
Anders Sörensson
Sofia Sörensson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Manta B
SE
6
Håkan Tagesson
Anders Tagesson
Nybro AC
Nybro AC
Volvo 242
SE
7
Ingvar Hansson
Håkan Oddshammar
Lunds A C
Lunds AC
BMW 325
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Mikael Larsson
Erik Harrysson
SMK Hörby
Eslövs MK
Volvo 940
SE
7
Terese Lennartsson
Tomas Gustafsson
Lunds AC
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
7
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
7
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Tommy Nilsson
Torbjörn Gunnarsson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
7
Henrik Thagesson
Mats Lindhal
Nybro AC
Volvo 740
SE
8
Kenny Andersson
Hässleholms MK
VW Golf 2
SE
8
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
8
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2 GTI
SE
8
Anders Frostensson
Julius Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Peugeot 306
SE
8
Robert Goude
Dennis Kullberg
Asarums MS
Asarums MS
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
8
Per-Ivar Pi Hellberg
Peter Lundström
Osby MK
Toyota Corolla GT-I
SE
8
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
8
Adam Håkansson
Hanna Kjellvåg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
8
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
8
Torbjörn Karlsson
Mikael Karlsson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
BMW 325
SE
8
Jan Kastenman
Josefine Gråbertg
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
8
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta
SE
8
Anders Stenkilsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
9
Bertil Carlsson
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
9
Dan Karlsson
Rolf Olofsson
Varberg MK
Varbergs MK
Subaru Impreza STI Prodrive
SE
30
Magnus Larsson
Jan Larsson
SMK Hörby
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
30
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
30
Ulf Olofsson
Marie Eriksson
SMK Örkelljunga
Svedala MK
Ford Escort
SE
www.resultatservice.com

Meny

Mini Smedsvängen

11 aug 2018 - SMK Örkelljunga