Anmälningslista

Anmälda till Rally: Vännäs Plåt Rally

3 feb 2018 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 ÖNBF-Classic 0
2 Appendix K 1
3 A-Förare VOC Mekonomen 9
4 B-Förare VOC Mekonomen 6
5 C-Förare VOC Mekonomen 1
6 A-förare Rally Standard 1
7 A-förare 2 WD 1
8 A-förare 4 WD 2
9 B-förare Rally Standard 1
10 B-förare 2 WD 0
11 B-förare 4 WD 0
12 C-förare Rally Standard 1
13 C-förare 2 WD 1
14 C-förare 4 WD 1
15 Ungdomsrally 0
Totalt 25

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Leif Ek
Tobias Eriksson/ek
Piteå MS
Vännäs MK
Volvo Amazon
SE
3
Emil Andersson
Kim Rauséus
MK Team Westom
MK Team Westom
Volvo 244
SE
3
Conny Eriksson
Lars Fahlesson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
3
Patrik Fredriksson
Oscar Hedén
Fryksdalens MK
Kulling MS
Volvo 940 Voc
SE
3
Tobias Isaksson
Fredrik Rudmalm
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
3
Lukas Kindgren
Åtvidabergs MK
Volvo 940
Klädhuset I Falerum
SE
3
Joakim Larsson
Anders Isaksson
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 740
SE
3
Ingvar Nilsson
Alexander Glavsjö
Hällefors MK
Fryksdalens MK
Volvo 940
SE
3
Simon Olsson
Jonathan Melinder
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
3
Håkan Süld
Hillar Veiksaar
Östhammars MK
Östhammars MK
Volvo 940
SE
4
Martin Broberg
Mikael Ståhl
Värmdö BK
Haninge MK
Volvo 940 Voc
SE
4
Roger Fransson
Charlott Holmqvist
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940 Voc
SE
4
Dennis Persson
Magnus Lindqvist
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
4
Dan Rhodin
Christer Karlsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 244
SE
4
Magnus Westman
Michael Andersson
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
4
Erik Wiklund
Tommy Berggren
Piteå MS
Piteå MS
Volvo 940
SE
5
Marcus Jardler
Louise Korkeamäki
Östmark MFF
Östmark MFF
Volvo 940
SE
6
Bosse Hemmingsson
Jan Bergetorp
Offerdals MK
VW Golf 2,3
SE
7
Magnus Åberg
Gunnar Åberg
Vännäs MK
Vännäs MK
VW Golf II
SE
8
Marcus Nilsson
Lars Nilsson
Vännäs MK
Vännäs MK
Mitsubishi Lancer EVO5
SE
8
Patrik Sandell
Björn Lindberg
Jämtlands MK
Subaru Impreza
SE
9
Dick Olander
Magnus Larsson
NMS-Boden
NMS-Boden
Toyota Celica
SE
12
Henrik Lindahl
Vmk
Volvo 850
SE
13
Staffan Johansson
Emil Jonsson
Älsvbyn MS
Älvsbyn MS
Volvo 240
SE
14
Fredrik Anderholdt Helgesson
Mats Sandberg
Umeå AK
Umeå AK
Subaru Legacy Turbo
SE
www.resultatservice.com