Anmälningslista

Anmälda till Rally: Sydsten Bilteknik-Rajset

10 sep 2017 - Arlövs MC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Standard 0
2 B-Förare Standard 12
3 C-Förare Standard 6
4 A-Förare Trimmat 6
5 B-Förare Trimmat 4
6 C-Förare Trimmat 5
7 Ungdomsrally 0
8 Appendix K 0
30 Föråkare godkänd av arrangören före anmäl 1
Totalt 34

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Mikael Andersson
Magnus Andersson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 318
Team Jordvarme.se
SE
2
Morten Clausen
Anja Bergholdt
Viking Auto Sport
Viking Auto Sport
Subaru Imprezza WRX STI
Cc Motorsport
DK
2
Einar Fors
Nina Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
2
Björn Hansson
Hässleholms MK
Mazda 323 F
SE
2
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
2
Jan Jacobsen
Jan Jønck
Hamo
Hamo
Mitsubishi EVO 9
DK
2
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
2
Kenth Mattsson
Jonny Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Ascona B
SE
2
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo S70
SE
2
Rolf Arne Nilsson
Mats Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
2
Johnny Ottosson
Marcus Hägneryd
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Team 4240
SE
2
Alfred Wigren
Adam Orswall
Simrishamns MK
Volvo 740
Awimex International AB
SE
3
Skawomir Bronk
Jan Nilsson
Lunds AC
Dalby MK
Volvo 240
PL
3
Anders Hasselgren
Andreas Hasselgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
Stefans Däckservice Hörby
SE
3
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
3
Josefin Ingvarsson
Ronnie Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
3
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
SE
3
Alexander Nilsson
Fanny Ter-Borch
Örkelljunga
Örkelljunga
VW Golf 2
SE
4
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
4
Joachim Grahn
Rickard Nilsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford
SE
4
Rolf Grybb
Tobias Grybb
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
4
Jörgen Hansen
Winnie Hansen
001 Askh
BMW M3
DK
4
Anders Karlsson
Jan-Erik Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
4
Robin Svensson
Sandra Wybrands
SMK Hörby
Peugeot 206 S1600
Team4240
SE
5
Ingvar Hansson
Vakant
SMK Hörby
BMW 325
SE
5
Jonny Hansson
Marcus Persson
Svedala MK
Svedala MK
Opel Manta B
SE
5
Uffe Jansson
Olof Thulin
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Kadett
SE
5
Jörgen Lundgren
Andreas Nilsson
Lunds AC
Lunds AC
Opel Ascona
SE
6
Andreas Andersson
Fredrik Schultz
Kristianstad MK
Hässleholms MK
BMW Compact
SE
6
Bjarne Eklund
Elias Isberg
SMK Hörby
Subaru WRX STI
Www.swita.se
SE
6
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
6
Hans Perbjörs
Gustav Perbjörs
Limams
Lima MS
VW Golf MK3
SE
6
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
30
Jan Håcansson
Roland Persson
Dalby MK
SMK Helsingborg
Volvo 944
SE
www.resultatservice.com