Anmälningslista

Anmälda till Rally: AM Elteknik Rallysprint

15 jul 2017 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 8
3 Klass Standard 23
4 Klass Trimmat 34
5 4 WD alla. 5
Totalt 71

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Victor Hansen
Jens Hansen
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Rallyshop Motorsport
SE
2
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkeljunga
SMK Örkelljunga
Talbot Lotus
SE
2
Christer Carlsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Olofströms MK
Volvo 122S
SE
2
Per Eriksson
Göran Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW 1303 S
SE
2
Anders Hansson
Markus Hansson
Höörs MK
Höörs MK
Volvo 142
SE
2
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Opel Ascona B
SE
2
Göte Karlsson
Ulla Karlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Sven Nord
Bo Nilsson
Simrishamns MK
Tomelilla MK
Volvo 164
SE
2
Nils Thelin
Thomas Thelin
Skillingaryds MK
BMK Uddevalla
VW 1302 RS
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
3
Rasmus Berggren
Robert Buhre
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 240
Buhres Motorsport
SE
3
Skawomir Bronk
Jan Nilsson
Lunds AC
Dalby MK
Volvo 240
PL
3
Tobias Ekelund
Erik Ingeshög
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 240
SE
3
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
3
Jonas Gustavsson
Ola Wingren
Hässleholms MK
SMK Hörby
Volvo 240
SE
3
Björn Hansson
Fredrik Knutsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
BMW 318I
SE
3
Anders Hasselgren
Andreas Hasselgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
Stefans Däckservice Hörby
SE
3
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
3
Lars Ingesson
Karljohan Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Michael Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
3
Håkan Larsson
Felica Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
Volvo 940
Larsson Rally
SE
3
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
SE
3
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
3
Kenth Mattsson
Jonny Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Ascona B
SE
3
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo S70
SE
3
Jim Nilsson
Rickard Frick
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
3
Rolf Arne Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Simon Nilsson
Vakant
SMK Hörby
Volvo 240
SE
3
Lars Svensson
Jonas Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
3
Alfred Wigren
Vakant
Simrishamns MK
Volvo 740
Awimex International AB
SE
3
Martin Zettervall
Hanna Zettervall
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
3
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
4
Mats Andersson
Jörgen Jönsson
Eslövs MK
Hörby MK
Opel Adam R2
AM Elteknik
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
4
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2 GTI
SE
4
Johan Green
Hässlaholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Christian Gustavson
SMK Hörby
VW Golf MK1
SE
4
Ingvar Hansson
Andreas Berg
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW 325
SE
4
Per-Ivar Pi Hellberg
Malena Larsson
Osby MK
Osby MK
Toyota Corolla GT-I
SE
4
Jörgen Hildingsson
Martin Nilsson
Kristianstad MK
Simrishamns MK
Volvo 242
SE
4
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
4
K Boalt Johnsson
Jennie Knorrin
Osby MK
Osby MK
Volvo 240
SE
4
Lars Johnsson
Paul Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Wv Golf
SE
4
Johan Kastenman
Vakant
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
4
Joacim Kristiansson
Jocke Wessberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
4
Hampus Larsson
Frida Axelsson
Kristianstads MK
Skillingaryds MK
Honda Civic Type R
Larssonrally
SE
4
Mikael Larsson
Mikael Ottosson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Team 4240
SE
4
Per Larsson
Victor Svensson
Ryds MK
Ryds MK
Saab V4
SE
4
Terese Lennartsson
Vakant
SMK Hörby
Opel Kadett
SE
4
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 240
SE
4
Per Löfqvist
Kinds MK
Toyota Corolla
SE
4
Tony Magnusson
Mikael Olsson
Tomelilla MK
Simrishamns MK
VW Golf
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
4
Kevin Möllerström
Isak Lundström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
4
Alf Nilsson
Malin Lindström
Eslövs MK
SMK Hörby
Ford Escort
SE
4
Fredrik Nilsson
Hampus Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Martin Nilsson
Mikael Martis
SMK Hörby
Gotlands MF
Volvo 240
SE
4
Peter Nilsson
Marita Jacobsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
4
Martin Olsson
Tobias Larsson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 242
SE
4
Görgen Persson
Lovisa Höjdegård
Hässleholms MK
Volvo 244
Team Tyringe Bildemontering
SE
4
Bengt Ragntoft
Patrik Törnqvist
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemontering AB
SE
4
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Mikael Wereen
Stefan Zander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort MKII
SE
5
Bengt Bengtsson
Tba
SMK Hörby
Mitsubishi EVO 5
SE
5
Åke Kjellgren
Tobias Pettersson
Gränna MK
Gränna MK
Mitsubishi EVO 7
Team Kåce Bilservice
SE
5
Sune Larsson
Håkan Oddshammar
SMK Hörby
Mitsubishi R 5
SE
5
Niclas Melin
Vakant
Nässjö MK
Nissan GTI-R
SE
5
Sofia Sörensson
Anders Sörensson
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi EVO IX
SE
www.resultatservice.com

Meny

AM Elteknik Rallysprint

15 jul 2017 - Eslövs MK