Anmälningslista

Anmälda till Rally: Slottssprinten

8 jul 2017 - Katrineholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Klass 11, Inbjudningsklass 2
2 Klass 10, 1300 Rallycup 20
3 Klass 1, 4WD 37
4 Klass 2, A 2WD 46
5 Klass 7AB, A/B GrE 6
6 Klass 8, A/B/C AppK -81 2WD 17
7 Klass 3, B 2WD 34
8 Klass 5, A/B GrF/VOC/GrN 0-1300cc & R1B 27
9 Klass 7C, C GrE 8
10 Klass 4, C 2WD 24
11 Klass 6, C GrF/VOC/GrN 0-1300cc & R1B 16
12 Klass 9, Ungdomsrally 7
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 6
Totalt 250

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Jörgen Jonasson
Nicklas Jonasson
Vännäs MK
Vännäs MK
Skoda R5
SE
1
Dennis Rådström
Thomas Nilsson
Östmarks MFF
Luleå MS
Volvo 242
SE
2
Andreas Abrahamsson
Tobias Abrahamsson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Suzuki Swift GTI MK1
Dekaltrim
SE
2
Robert Andersson
Andreas Johansson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Suzuki Swift
Dekaltrim
SE
2
Robert Bertilsson
Palle Palmberg
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Suzuki Swift
Team Rma
SE
2
William Binbach
Thomas Binbach
Kolsva MS
Kolsva MS
Suzuki Swift EVO2
Team Rma
SE
2
Jan-Erik Eriksson
Gustav Holmdahl
Ludvika MS
SMK Linde
Suzuki Swift Gls
Team Rma
SE
2
Robin Granfors
Andreas Nilsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Suzuki Swift MK1
Carfix Rally Team
SE
2
Tony Hanses
Olle Söder
Woxnadalens MK
Woxnadalens MK
Suzuki GTI MK2
Team Lindberg Edsbyn
SE
2
Frans Harrén-Söderbäck
Victor Johansson
SMK Nyköping
Ryds MK
Suzuki Swift MK1
Team Lindberg Edsbyn
SE
2
Vesa Kujanpää
Renata Njegovec
Södertälje KRC
Södertälje KRC
Suzuki Swift MK1
Team Lindberg Edsbyn
FI
2
Mattias Lagström
Rickard Forsell
Norbergs MC
Norbergs MC
Suzuki GTI
Team Lindberg Edsbyn
SE
2
John Lund
Henrik Lund
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Suzuki Swift GTI
Team Lindberg Edsbyn
SE
2
Marcus Morén
Krister Morén
Kolsva MS
Kolsva MS
Suzuki Swift GTI MK1
Carfix
SE
2
Robin Norling
Mattias Sundström
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Suzuki Swift
Carfix Rally Team
SE
2
Linda Persson
Kalle Kronqvist
MK Ratten
Finspångs MS
Suzuki Swift MK1
Dekaltrim
SE
2
Kenneth Rikardsen
Vakant
Kolsva MS
Suzuki EVO 1
Team Rma
SE
2
Joacim Rydin
Magnus Simensen
MK Ramunder
MK Ramunder
Suzuki Swift GTI
Carfix Rally Team
SE
2
Stefan "sollet" Sollenfelt
Malin Strömberg
Teknis MC
MK Ran Askersund
Suzuki Swift MK2
Team Rma
SE
2
Ola Strömberg
Brittmarie Ålund
Nora MK
Nora MK
Suzuki Swift GTI MK2
Team Lindberg Edsbyn
SE
2
Magnus Westman
Naida Joëlson
Skepptuna MK
Skepptuna MK
Suzuki Swift GTI
Team Lindberg Edsbyn
SE
2
Ulf Örnevik
Christer Nilsson
Vallentuna MK
MK Rimo
Suzuki Swift MK2
SE
3
Björn Adolfsson
Mikael Johansson
KAK Motorsport
Ludvika MS
Peugeot 208 R5
SE
3
Fredrik Alsdal
Ida Bood
SMK Arboga
Ford Fiesta R5
SE
3
Stig Andervang
Robin Eriksson
Almunge MK
SMK Valdemarsvik
Tba Tba
SE
3
Emil Carlsson
Magnus Nilsson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO IX
Carlsson Byggare
SE
3
Emil Carlsson
Hugo Andersson
Ludvika MS
Ludvika MS
Mitsubishi EVO VII
SE
3
Erik Corell
Emil Corell
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Mitsubishi EVO
SE
3
Roland Eliasson
Reine Lundqvist
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Mitsubishi Lancer EVO VI
SE
3
André Eriksson
Jonaz Persson
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Subaru Impreza
SE
3
Marcus Gerdåker
Mathias Johnsson
Katrineholm MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO IX
SE
3
Mikael Hallqvist
Ronnie Maxe
Finspång MS
Finspång MS
Mazda 323 4*4
SE
3
Jennie-Lee Hermansson
Stefan Ohlson
KAK
Teknis MC
Mitsubishi Lancer EVO IX
SE
3
Michael Holmgren
Lukas Åkeson
Gnesta MK
Gnesta MK
Mitsubishi EVO 7
SE
3
Niklas Hägg
Christer Carlsson
SMK Hälsinge
Katrineholms MK
Skoda Fabia S2000
L. Häggs Bildemontering AB
SE
3
Eddie Hörbing
Björn Nilsson
Laxå MK
MK Ratten
Ford Fiesta R5
SE
3
Martin Jakobsson
Melina Toven
Kolsva MS
Kolsva MS
Mitsubishi EVO VII
SE
3
Micael Jakobsson
Martin Axelsson
SMK Nyköping
V:a Östergötland MK
Mitsubishi EVO 9
SE
3
Ronnie Jakobsson
Ola Toven
Kolsva MS
Kolsva MS
Mitsubishi EVO IX
SE
3
Jacob Jansson
Stefan Gustavsson
MK Kopparberg
Ludvika MS
Mitsubishi EVO X R4
Da Transport AB Grängesberg
SE
3
Tobias Johansson
Bo Holmstrand
Ludvika MS
Kullings MS
Mitsubishi Evolution 9
SE
3
Kristoffer Karlsson
SMK Trollhättan
Mitsubishi EVO 9
SE
3
Göran Lindström
Kjell Andersson
Huddinge MK
Huddinge MK
Mitsubishi Lancer
Högdalens Bil & Skadecenter AB
SE
3
Joakim Längberg
Dennis Noren
Linköpings MS
V:a Östergötlandmk
Mitsubishi EVO VII
SE
3
Jan-Olof Marklund
Cay Nyberg
Uak
Lancia Delta HF Integrale 16V
SE
3
Niclas Melin
Mikael Frejd
Nässjö MK
Vetlande RRC
Nissan GTI-R
SE
3
Leif Nordh
Anna Marions
Mälaröarnas MK
Gotlands MF BK
Mitsubishi EVO 9
SE
3
Andreas Pettersson
Tobias Olsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Mitsubishi EVO 6
SE
3
Gunder Pettersson
Ingrid Heghammar
Mälarörnas MK
Waxholm
Subaru 555 Inpreza
SE
3
Ulf Pettersson
Andreas Ekström
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO 7
Carlsson Byggare
SE
3
Johan Rudengren
Christer Johansson
Eskilstuna MK
Flens MS
Skoda Fabia WRC
SE
3
Daniel Röjsel
Nicklas Edvardsson
SMK Dala Falun
SMK Dala Falun
Ford Fiesta R5
SE
3
Jari Saarinen
Jörgen Fornander
MSK Kvarnvingarna
Mitsubishi EVO 9
SE
3
Kjell Sandberg
Stefan Ahl
Haninge MK
Skoda Fabia
SE
3
Lars Stugemo
Kalle Lexe
KAK
Ryds MK
Skoda Fabia R5
SE
3
Örjan Vahlund
Benny Melander
Sigtuna RC
MK Ratten
Subaru Impresa
Björkmans Rally Team
SE
3
Patrik Åkerman
Jonas Magner
Ljusdals MS
KAK
Mitsubishi EVO 8
SE
3
Algot Öberg
Miriam Walfridsson
Eskilstuna MK
MK Ratten
Subaru Impreza STI WRX
Nj Elinstallation
SE
3
Kenth Östlund
Hans Ädel
Hedesunda MK
Hedesunda MK
Mitsubishi Mirage R5
SE
4
Stefan Alenmalm
Annie Hellstadius
SMK Trollhättan
Kullings MS
Volvo 240
SE
4
Göran Andersson
Torbjörn Kadebro
SMK Vingåker
Opel Ascona
SE
4
Patrick Arvidsson
Erika Ledin
Gotlands MF BK
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Johan Axelsson
Patrik Knutsson
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
Team Skeppsbrons
SE
4
Emil Bergkvist
Joakim Sjöberg
Hofors MS
Hofors MS
VW Golf III
SE
4
Stefan Bergman
Göran Bergsten
Fagersta MK
Forshaga MK
VW Golf
SE
4
Jonas Björnvad
Ulf Björnvad
Mälaröarnas MK
Mälaröarnas MK
VW Golf
SE
4
Thomas Blåder
Tommy Magnusson
Filipstad MC
Filipstad MC
Volvo 940
SE
4
Mikael Driftzzon
Kristoffer Ringström
SMK Örebro
Fjugesta MS
Suzuki Ignis Sport
SE
4
Anton Eriksson
Dan Hoff
SMK Sundsvall
Jmk
Peugeot 208
SE
4
Fredrik Eriksson
Daniel Mörn Edorsson
Katrineholms MK
Gränna MK
VW Golf
SE
4
Johan Eriksson
Olle Erixon
Ludvika MS
Katrineholms MK
Saab 9-3T
SE
4
Mats Eriksson
Stefan Trygg
Haninge MK
Haninge MK
Ford Escort
SE
4
Daniel Ernstedt
Henrik Hamberg
KAK
Mora MK
Suzuki Swift
SE
4
Peter Fredriksson
Mikael Andersson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Renault Clio Sport
SE
4
Henrik Gustavsson
Jonas Sandberg
Östgöta BF
Norrköpings MK
Mercedes 190E
SE
4
Anton Hager Bernats
Fredrik Wesslén
Örsundsbro MK
Örsundsbro MK
Renault Clio
SE
4
Mattias Hallberg
Valkyria Edlund
Haninge MK
Mälaröarnas MK
Volvo 940
Örby Gummi
SE
4
Peter Hålling
Björn Svensson
Norrköpings MK
Östgöta Bsf
Opel Ascona B
SE
4
Tommy Högström
Lotta Lundqvist
MK Rimo
MK Rimo
Opel Corsa B
SE
4
Tobias Isaksson
Per Hansson
Laxå MK
Laxå MK
VW Golf 3
SE
4
Christoffer Jacobsson
Jesper Elfver
Gotlands MF BK
Gotlands MF BK
Ford Fiesta R2
Jr Motorsport AB
SE
4
Mikael Jirvelius
Ida Lidebjer Granberg
Fjugesta MS
Asarums MS
Ford Fiesta R2
SE
4
Jonatan Johannesson
Madelene Buskas
Gullabo RC
Gotlands MF BK
VW Golf 3 KitCar
Jerrys Motorsport
SE
4
Anders Johansson
Philip Haag
Kullings MS
Vara MK
Volvo 940
SE
4
Eric Johansson
Tommy Lindholm
SMK Nyköping
Munkfors MC
Volvo 940
SE
4
Kristian Johansson
Fredrik Livh
Kinds MK
Laxå MK
VW Golf IV KitCar
Johanssons Bilverkstad I Borås
SE
4
Magnus Johansson
Andreas Johansson
Östgöta Bsf
Östgöta Bsf
Volvo 240
SE
4
Sebastian Johansson
Timmy Berntsson
Gotlands MF BK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
Jr Motorsport AB
SE
4
Maths Johnsson
Mårten Hearthly
Ydre MK
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
Tornby Bilteknik AB
SE
4
Emil Karlsson
Jessica Larsson
Hällefors MK
Rasbo MK
Volvo 940
Kjellbergs AB
SE
4
Stefan Kemle
Mikael Carnklev
SMK Valdemarsvik
SMK Östgöta
Volvo 940
SE
4
Hampus Larsson
Jörgen Lindahl
Kristianstads MK
Wäxjö MS
Honda Civic Type R
Larssonrally
SE
4
Thomas Lennstrand
Conny Erixon
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
Tractive AB
SE
4
Elias Lundberg
Henrik Appelskog
SMK Sala
Östergyllen Rally Club
Peugeot 208 R2
Gulvalla Rallyteam
SE
4
Martin Lundquist
Christian Segerström
Fagersta MK
Fagersta MK
VW Golf II
SE
4
Mats Moberg
Conny Råden'
Östergyllen RC
Taxinge MK
Opel Ascona B
SE
4
Martin Norenby
Erik Gustavsson
Dals MK
SMK Linde
Volvo 944
SE
4
Birger Palm
Håkan Carlsson
Vaxholms MK
Vaxholms MK
Toyota Starlet
Assistancekåren
SE
4
Tomas Lången Pettersson
Toni Sundkvist
Gangärde RRC
SMK Motala Bil
Ford Escort MK2
Tractive AB
SE
4
Johan Svensson
Terje Plomèn
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 240
SE
4
Markus Theorin
Henrik Söderkvist
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Suzuki Ignis S1600
Bergfors Snickerifabrik
SE
4
Thobias Wahlström
Magnus Johansson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Ford Fiesta
SE
4
Daniel Wall
Lina Jonasson
MSK Kvarnvingarna
Ydre MK
Volvo 240
Kisa El Byrå
SE
4
Mikael Wiberg
Weine Larsson
Storfors MK
SMK Karlskoga
Volvo 940
SE
4
Tobias Ytterbring
Lars Wickman
Kolsva MS
Kolsva MS
Ford Escort Maxi Kit Car
SE
5
Linus Isaksson
Ronny Filipsson
Laxå MK
Laxå MK
VW Golf 2
SE
5
Johannes Joons
Niklas Landqvist
Skutskärs MS
SMK Uppsala
Toyota Corolla
Rallyshop Motorsport
SE
5
Jesper Larsson
Mikaela Lindahl
Kristianstads MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
Larsson Rally
SE
5
Mikael Molin
Christer Molin
MK Ramunder
MK Ramunder
Opel Astra G
SE
5
David Roos
Jonny Berglöv
Gnesta MK
Björkvik MS
VW Golf 3
SE
5
Andreas Rosén
Linn Sjöberg
SMK Vingåker
SMK Vingåker
BMW 318I
SE
6
Gunnar Asplund
Olle Asplund
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo Amazon
SE
6
Ola Axelsson
Curt Lundmark
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 240
Axelssons Turisttrafik AB
SE
6
Morgan Björn
Erik Karjula
Munkfors MC
Ludvika MS
Saab V4
SE
6
Arne Bäckström
Björn Wessel
Haninge MK
Carlstad RC
Volvo 240
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
6
Tomas Ebegård
Petri Väätänen
KAK
Haninge MK
Porsche 911
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
6
Fredrik Eljas
Tomas Thorszelius
SMK Dala
Rasbo MK
Volvo 240
Eljasmotorsport
SE
6
Robert Jakobsson
Amelie Jakobsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Ascona A
SE
6
Peter Johansson
Hampus Hulting
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Opel Ascona B
Jp Racing
SE
6
Thord Jonsson
Krister Hedman
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Opel Kadett GTE
SE
6
Mats Lundholm
Christian Larsson
Tjust MK
Tjust MK
Opel Ascona B
SE
6
Alex Nagy
Christer Carlström
Huddinge MK
Sigtuna RC
Volvo 142
SE
6
Mats Norss
Lars-Åke Pettersson
Höglandets Motorsällskap
Höglandets Motorsällskap
BMW 323
SE
6
Johan Oscarsson
Calle Svennestam
SMK Södermanland
Eskilstuna MK
Porsche 911 Rsr
SE
6
Lennart Stocker
Per-Olov Einerfeldt
Värmdö BK
Värmdö BK
Opel Ascona B
SE
6
Bengt Ståhlberg
Staffan Larsson
Films MK
Films MK
Opel Ascona B
SE
6
Mikael Wisti
Håkan Wisti
Fagersta MK
Fagersta MK
Volvo 242
SE
6
Johnny Åndberg
Robin Åndberg
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Opel Ascona B
SE
7
Anton Ahlberg
Kevin Athley
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
SE
7
Emanuel Andersson
Mikael Larsson
Linköpings MS
Linköpings MS
VW Golf 3
SE
7
Göran Boström
Christian Rosén
V:a Östergötlands MK
Åtvidabergs MK
BMW E36
SE
7
Robin Bäckström
Robert Ardryd
Botkyrka MK
MK Kopparberg
Skoda Fabia
Bäckström Rally Team
SE
7
Mårten Egertz
Jan Östh
Vallentuna MK
KAK Motorsport Ö
Citroën C2 R2
SE
7
Johnny Ekeflo
Anneli Gladh
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
VW Golf II
SE
7
André Ekström
Håkan Marions
Gotlands MF BK
Gotlands MF BK
Opel Kadett
SE
7
Jimmy Ekström
Emil Wretemark
V:a Östergötlands MK
Linköpings MS
Volvo 940
SE
7
Tommy Eliasson
Rickard Svensson
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
SE
7
Peter Eriksson
Anders Strömberg
Sunnansjö MK
Grangärde RRC
Opel Astra
Da Transport AB Grängesberg
SE
7
Jonna Eson Brådhe
Filip Wernefur
Haninge MK
Skillingaryds MK
Peugeot 208 R2
System Edström Bilinredningar AB
SE
7
Jesper Forssell
Peter Hultberg
Kolsva MS
Björnjägaren RC
Volvo 940
SE
7
Freddie Gustavsson
Niklas Jennersjö
SMK Valdemarsvik
Oskarshamn RRC
Volvo 244
SE
7
Mikael Gustavsson
Mikael Brinck
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 240
SE
7
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Olofströms MK
VW Golf 16V
SE
7
Per Hedskog
Anna-Maria Westerlund
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Opel Ascona
SE
7
Rickard Hellström
Thomas Svensson
Strängnäs AMS
Strängnäs AMS
Volvo 242
SE
7
Kevin Jirvelius
Sophia Karlsson
SMK Örebro
Taxinge MK
Ford Fiesta R2
SE
7
Emil Johansson
Andreas Andersson
SMK Motala Bil
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
7
Håkan Johansson
Johan Karlsson
Björkviks MC
Katrineholms MK
Peugeot 306
SE
7
Fredrik Karlander
Mikael Bielinski
Toarps MK
Kinds MK
Volvo 940
Ramudden.se
SE
7
Magnus Karlsson
Mikael Karlsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Saab 9-3
SE
7
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
7
Lars Lindros
Fredrik Karlsson
Katrineholns MK
Opel Ascona
SE
7
Rasmus Lundh
Malin Borring
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
7
Albin Nordh
Johan Karlsson
Ydre MK
Tjust MK
Renault Twingo R2
SE
7
Henrik Oscarson
Roger Lindholm
MSK Hammaren
Västerås MS
Saab 9-3 Ss
SE
7
Rasmus Persson
Andreas Broberg
SMK Nyköping
Värmdö BK
Volvo 240
SE
7
Andreas Sandin
Patrik Johansson
Flens MS
SMK Nyköping
VW Golf II
SE
7
Christer Uddberg
Daniel Suvala
Gnesta MK
SMK Nyköping
Opel Ascona B
SE
7
Gunnar Ullén
Johan Ullén
MK Rimo
Volvo 940
SE
7
Erik Wigren
Johan Strid
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Volvo 940
SE
7
Patrik Örtenmark
Henrik Leierudh
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Ascona
SE
7
Johan Östlund
Kent Fargo
Flens MS
Flens MS
Seat Ibiza
SE
8
Håkan Bauer
Marika Eng
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
8
Niklas Berglund
Andreas Svensson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Volvo 940
SE
8
Frederik Eckhardt
Charlie Ekström
SMK Södermanland
Eskilstuna MK
Volvo 940
SE
8
Rikard Engström
Jesper Samuelsson
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
SE
8
Lars Fredriksson
Thomas Israelsson
Mx5 Racing Club
Volvo 242 GT
SE
8
Joakim Frisk
Alexander Glavsjö
SMK Sala V
Fryksdalens MK
Volvo 940 Voc
SE
8
Rickard Gustafsson
Sara Lundholm
SMK Södermanland
SMK Södermanland
Volvo 940 Voc
SE
8
Peter Holgersson
Christina Holgersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 244
SE
8
Andreas Hultström
Tom Törngren
SMK Nyköping
Nässjö MK
Volvo 940
SE
8
Jonas Jansson
Mathias Jansson
Rasbo MK
Rasbo MK
Volvo 240
Peter Jansson Åkeri AB
SE
8
Hans Johansson
Magnus Lindwall
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
8
Pär Johansson
Niklas Andersson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Volvo 240 Voc
SE
8
Viktor Johansson
Rickard Johansson
Vara MK
Vara MK
Volvo 940
SE
8
Björn Kallin
Va Kant
Örebro Racing Club
Volvo 940
SE
8
Markus Karlsson
Vakant
Gnesta MK
Volvo 244
SE
8
Roger Karlsson
Josefina Hellkvist
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
8
Lukas Kindgren
Martin Hugosson
Åtvidabergs MK
Tjust MK
Volvo 940
Klädhuset I Falerum
SE
8
Oskar Larsson
Jesper Hellström
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Volvo 940
SE
8
Jan Lingheimer
Michael Menck
V:a Östergötlands MK
SMK Motala
Volvo 940
SE
8
Ingvar Nilsson
Anders Östlund
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 940
SE
8
Isac Nordström
David Arhusiander
Kullings MS
Jämtlands MK
Volvo 940
SE
8
Lars Ohlson
Göran Widell
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Volvo 940
SE
8
Dennis Persson
Fredrik Rudmalm
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
8
Jonas Sjöman
Mikael Gelin
Flens MS
Eskilstuna MK
Volvo 940
SE
8
John Stigh
Fia Pettersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
8
Per-Ola Thörnberg
Oscar Almqvist
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 240
SE
8
Jan Wigertson
Åsa Wigertson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 850
SE
9
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2
Larssons Plåtslageri
SE
9
Alexander Broberg
Rickard Broberg
SMK Nyköping
Värmdö BK
Opel Astra
Lindgrenbil Nacka / Värmdö
SE
9
Maria Granfors
Charlotte Ohlsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Toyota Corolla
SE
9
Nicklas Gustafsson
Tomas Fredriksson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
VW Golf 2 GT
SE
9
Sebastian Jäderlund
Håkan Lundqvist
Eskilstuna MK
VW Golf 2
SE
9
Malin Palmqvist
Mats Palmkvist
Fagersta MK
Fagersta MK
VW Golf 2
SE
9
Peter Rydholm
Urban Risberg
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Audi 80
SE
9
Martin Åberg
Rebecka Jörgensen
Hofors MS
Hofors MS
VW Golf 2
SE
10
Lars Arvidsson
Andreas Aleryd
Kullings MS
Vara MK
Volvo 940
SE
10
Adam Backström
Robin Nyström
Ludvika MS
Grangärde RRC
Volvo PV 544
SE
10
Rasmus Bergström
Sandra Bergström
Haninge MK
Haninge MK
Ford Fiesta ST
SE
10
Lucas Branteström
Viktor Strand
Rasbo MK
Rasbo MK
Opel Astra
Lundqvist El I Uppsala AB
SE
10
Martin Broberg
Tobias Lis
Värmdö BK
Värmdö BK
Volvo 240
SE
10
Johannes Brolin
Karl-Johan Borhammar
Kulling MS
Kullings MS
Volvo 240
Ivarssons Entreprenad
SE
10
Richard Börjeson
Jonas Eriksson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 325
SE
10
Rasmus Carlson
Felicia Grundtman
Katrineholms MK
Eskilstuna MK
Volvo 242
SE
10
Patrick Carlsson
Mikael Aren
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Volvo 740
SE
10
Stefan Carlsson
Alexander Ek
MK Ramunder
MK Ramunder
Volvo 242
Bulk & Containerfrakts Motorsport T
SE
10
Andreas Ekström
Lars Jansson
V:a Östergötlands MK
Åtvidaberg MK
Volvo 940
SE
10
Jacob Ekström
Fredrik Andersen
Gotlands MF BK
Haninge MK
Opel Kadett
SE
10
Mia Emilsson
Johanna Hellkvist
Rasbo MK
Hallsbergs MK
Opel Kadett
SE
10
Pontus Florin
Marcus Jansson
Eskilstuna MK
Storfors MK
Honda Civic
SE
10
Kristoffer Gustavsson
Viktor Niemistö
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 240
SE
10
Stefan Gustavsson
Janne Holmberg
Almunge MK
Östhammars MK
Skoda Fabia R2
SE
10
Christoffer Haglund
Johan Lund
SMK Nyköping
Gnesta MK
Volvo 940
Jp Racing
SE
10
Hampus Jakobsson
Martin Andersson
SMK Nyköping
Götene MK
Volvo 240
SE
10
Oliver Latvasalo
Magnu Hermansson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
VW Goöf
SE
10
Wille Lennartsson
Johan Sundin
Mkspeed
Mkspeed
Volvo 242
SE
10
Victor Liljesson
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta
Appelskogs Bil AB
SE
10
Linus Månsson
Lars-Åke Karlsson
Östgöta Bsf
Norrköpings MK
Ford Fiesta ST
SE
10
Michael Saväng
Mikael Rosnell Gustavsson
Kolsva MS
Stockholms Svk (sportvagn
Volvo 940
SE
10
Magnus Wallman
Stefan Wallman
Haninge MK
Haninge MK
BMW E36 325
SE
11
William Andersson Eidelöf
Rikard Eriksson
Flens MS
Flens MS
Volvo 240
SE
11
Per Carlsson
Kent Gonner
Nora MK
Fagersta MK
Volvo 244
SE
11
Claes Claesson
Peter Fritz
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 240
SE
11
David Dannevall
Fanny Jacobson
Värmdö BK
Värmdö BK
Volvo 940
SE
11
Fredrik Heggblad
Martin Heggblad
Östgötabilsportförening
Östgötabilsportförening
Volvo 242
SE
11
Mattias Hjalmarsson
Cecilia Erlandsson
SMK Örebro
SMK Örebro
Volvo 940
SE
11
Emil Huss
Erika Hermansson
SMK Örebro
SMK Örebro
Volvo 940
SE
11
Freddi Jacobsson
Jim Bergström
Eskilstuna MK
SMK Södermanland
Volvo 940
SE
11
Bengt Johansson
Ingrid Holtemark
Toarps MK
Toarps MK
Volvo 850 Glt
SE
11
Börje Johansson
Ingrid Johansson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 240
SE
11
Henrik Johansson
Daniel Andersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240Voc
SE
11
Tim Palmqvist
Robin Palmqvist
Degerfors RC
Degerfors RC
Volvo 940
SE
11
Andreas Petersson
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
11
Bengt Resare
Göran Resare
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Volvo 240
SE
11
Mathias Savela
Mikael Savela
Stockholms BK
Stockholms BK
Volvo 244
FI
11
Harry Saväng
Kathleen Larsson
Kolsva MS
Östernärkes RMC
Volvo 240
SE
12
Jimmy Andersson
Tobias Andersson
Ludvika MS
Ludvika MS
Renault Megane Coupé
SE
12
Josefine Björling
Robert Björling
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 740
SE
12
Alexander Braneby
Mattias Tyrbjörn
Eskilstuna Motor Klubb
Eskilstuna
Toyota Corolla
SE
12
Hugo Brucesson
Mikael Nilsson
Gmf Bilkubb
MK Gutarna
Toyota Corolla
SE
12
Joakim Ellner Landberg
Marie Ellner Landberg
SMK Södermanland
SMK Södermanland
Volvo 244
SE
12
Alexander Fogdeby
Marcus Fogdeby
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
Ec Svenska
SE
12
Kalle Gustafsson
Lars Mothander
Haninge MK
Gnesta MK
Toyota Starlet
SE
30
Tobias Carneling
Bengt Andersson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Seat Ibiza
SE
30
Mikael Jakobsson
Jens Jakobsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 740
SE
30
Anders Jansson
Åke Andersson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Saab 96 V4
SE
30
Lasse Jonsson
Tomas Tholander
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
Volvo 142
SE
30
Gunnar Olsson
Gustav Olsson
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Volvo 242
SE
30
Leif Ramström
Anders Karlsson
Västerås MS
Katrineholms MK
Ford Mustang GT 350R
SE
www.resultatservice.com

Meny

Slottssprinten

8 jul 2017 - Katrineholms MK