Anmälningslista

Anmälda till Rally: Emanuels Minne

18 jun 2017 - V:a Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Grupp H Rwd (A, B & C-förare) 16
2 Grupp H Fwd (A, B & C-förare) 11
3 Original (A, B & C-förare, Voc Mekonomen Rally & Grp F R wd) 12
4 Grupp F Fwd (A, B & C-förare) 0
5 Grupp E Rwd (A, B & C-förare grp E & grp N 0-1400) 4
6 Grupp E Fwd (A, B & C-förare grp E & grp N 0-1400) 7
7 Appendix- K (A, B & C-förare) 6
8 Ungdomsrally 0
Totalt 56

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
1
Jimmy Eriksson
Henrik Lundgren
Tjust MK
Tjust MK
Volvo 940
SE
1
Mattias Fransson
Fredrik Fransson
Östergyllen RC
Östergyllen RC
Volvo 940
SE
1
Claes Gustafsson
Felicia Hellström
Gränna MK
Norrahammars MK
Volvo 242
SE
1
Oscar Gustafsson
Jimmy Hjelm
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
Volvo 242
SE
1
Per Gustafsson
Henrik Larsson
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
Opel Ascona B
SE
1
Tobias Göransson
Boxholms MK
Volvo 940
SE
1
Magnus Görling
Rickard Ripenås
Team Skogsåkarna Tranås
Team Skogsåkarna Tranås
Volvo 242
SE
1
Peder Hadarson
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
Volvo 240
SE
1
Mikael Jakobsson
Jens Jakobsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 740
SE
1
Emil Johansson
Ida Olsson
SMK Motala Bil
Volvo 940
SE
1
Fredric Larsson
Jonas Larsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Volvo 940
SE
1
Emil Lennartsson
Henrik Lindh
Motorklubben Speed
Motorklubben Speed
Volvo 940
SE
1
Rasmus Lundh
Daniel Ivansson
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
1
Anders Petersson
Gränna MK
Volvo 240
SE
1
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 940
Team Kåce Bilservice
SE
2
Emanuel Andersson
Linköpings MS
VW Golf 3
SE
2
Johan Bankler
Jonas Karlsson
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Volvo 242
SE
2
Tobias Carneling
Bengt Andersson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Seat Ibiza
SE
2
Johnny Ekeflo
Robin Åkesson
Team Skogsåkarna
VW Golf II
SE
2
Mikael Ekman
Kenneth Ekman
Oskarshamns RRC
Oskarshamns RRC
Seat Ibiza
SE
2
Magnus Grahn
Rickard Adelind
Gränna MK
Team Skogsåkarna
Opel Astra
SE
2
Richard Hartzell
Gustav Hartzell
Norrköpings MK
VW Golf
Rhautorikt AB
SE
2
Mikael Johansson
Christoffer Johansson
Åtvidabergs MK
VW Golf 3
SE
2
Mikael Larsson
Linköpings MS
VW Golf 3
SE
2
Tobias Petrini
Lars Tybåhl
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Saab 99
JG Dekal - Tröjor, Dekaler & Foto
SE
2
Thomas Wiberg
Julia Wiberg
SMK Dala Falun
Saab 900
SE
3
Bo Gustavsson
Björviks MC
Volvo 940
SE
3
Johny Helmeus
Kenny Pettersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
3
Marcus Hermansson
Kenneth Hermansson
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 242
SE
3
Lars Johansson
Fredrik Pettersson
Ydre MK
Ydre MK
Volvo 242
SE
3
Pontus Johansson
Mikael Johansson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
3
Tony Krusell
O Lika
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
3
Jimmy Kullander
Katrineholms MK
Volvo 940
SE
3
Michael Menck
Carola Menck
SMK Motala
SMK Motala
Tba
SE
3
Björn Persson
Maria Saxin
MK Ramunder
MK Ramunder
Volvo 740
SE
3
David Roos
Marcus Harrysson
V:a Östergötlands MK
Volvo 740
Ecodrove Rally
SE
3
John Stigh
Fia Pettersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
3
Gustaf Wiman
Johanna Gustafsson
V:a Östergötlands MK
Sms Motala
Volvo 940
SE
5
Anders Bengtsson
Mattias Feldt
Finspångs MS
Finspångs MS
Opel Ascona
Br Stighs Åkeri AB
SE
5
Jonas Glad
Lucas Samuelsson
Team Skogsåkarna Tranås
Volvo 244
SE
5
Bengt Samuelsson
Sofia Johansson
SMK Motala
Ydre MK
Volvo 940
Team Torpa Gård Konferens & Event
SE
5
Niklas Thapper
MSK Kvarnvingarna
Opel Ascona
SE
6
Kjell Hellman
Malvina Langetoft
Katrineholms MK
Katrineholms MK
VW Golf 3
SE
6
Jimmy Johansson
Elin Olofsson
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
VW Golf 4
SE
6
Lucas Karlsson
Jonna Börjesson
Gnesta MK
Gnesta MK
VW Golf 2
SE
6
Robert Rosell
Roland Rosell
Höglandets MS
Höglandets MS
VW Golf
SE
6
Tommy Rosell
Niclas Andersson
Team Skogsåkarna
VW Golf II
SE
6
Linda Sjölin
Janne Larsson
Flens MS
Flens MS
VW Golf
Ledin Motorsport
SE
6
Weine Svensson
Magnus Berg
Oskarshamn RRC
Oskarshamn RRC
Opel Astra
SE
7
Jörgen Andersson
Johan Westerfjärd
Höglandets MS
Höglandets MS
Volvo Amazon
SE
7
Sven-Erik Fröling
Eric Tinnerholm
SMK Motala Bil
SMK Motala Bil
Volvo 142
SE
7
Jocke Johnson
Joakim Wallin
MK Ramunder
MK Ramunder
Opel Ascona A
SE
7
Håkan Lidebjer
Karl Frisk
V:a Östergötlands MK
MSK Kvarnvingarna
BMW 2002Ti
SE
7
Anders Malm
Anders Andersson
Ydre MK
V:a Östergötland MK
Opel Ascona A
SE
7
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Audi 90 quattro
SE
www.resultatservice.com

Meny

Emanuels Minne

18 jun 2017 - V:a Östergötlands MK