Anmälningslista

Anmälda till Rally: Skyttesvängen

20 aug 2017 - SMK Örkelljunga

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-förare Standard 4
2 B-förare Standard 9
3 C-förare Standard 11
4 A-förare Trimmat 10
5 B-förare Trimmat 9
6 C-förare Trimmat 7
7 HRC App K 2
8 Juniorer 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 3
Totalt 56

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Daniel Ekdahl
Kjell-Arne Ekdahl
Lunds AC
Lunds AC
Volvo 242
SE
1
Tyko Nilsson
Henrik Svensson
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
1
Jörgen Persson
Tobias Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
1
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
Volvo 940
SE
2
Mikael Andersson
Magnus Andersson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 318
Team Jordvarme.se
SE
2
Marcus Ekdahl
Roger Clausson
Lunds AC
Sjöbo MK
Volvo 940
SE
2
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
2
Mikael Karlsson
Helen Karlsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Golf 3
Eko Motorsport
SE
2
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
2
Kenth Mattsson
Jonny Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Ascona B
SE
2
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo S70
SE
2
Rolf Arne Nilsson
Mats Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
2
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
3
Skawomir Bronk
Jan Nilsson
Lunds AC
Dalby MK
Volvo 240
PL
3
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
3
Josefin Ingvarsson
Ronnie Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
3
Fredrik Karlsson
Johan Edqvist
Eslövs MK
SMK Hörby
VW Golf
Eko Motorsport
SE
3
Linus Karlsson
Kim Karlsson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
3
Alexander Nilsson
Fanny Ter-Borch
Örkelljunga
Örkelljunga
VW Golf 2
SE
3
Bo Nilsson
Andreas Estenäs
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
3
Henrik Rehn
Andreas Johnsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
3
Joakim Tennhammar
Oscar Karlsson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf
SE
3
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
4
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
4
Rolf Grybb
Elias Olbers
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
4
Christian Gustavson
Joacim Wessberg
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf MK1
SE
4
Anders Karlsson
Jan-Erik Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
4
Sune Larsson
Elin Persson
SMK Hã¶rby
Eslã¶vs MK
Mitsubishi EVO 8
SE
4
Lars Mårtensson
Josefin Ingvarsson
SMK Hörby
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
4
Conny Svensson
Hässleholms MK
Ford Escort
SE
4
Robin Svensson
Sandra Wybrands
SMK Hörby
Peugeot 206 S1600
Team4240
SE
4
Lars Östring
Tommy Svensson
Helsingborgs KK
Ford Escort Cosworth WRC
SE
5
Ingvar Hansson
Vakant
SMK Hörby
BMW 325
SE
5
Jonny Hansson
Marcus Persson
Svedala MK
Svedala MK
Opel Manta B
SE
5
Michael Håkansson
Per Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Seat Ibiza
SE
5
Uffe Jansson
Olof Thulin
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Kadett
SE
5
Ola Johansson
Leif Johansson
Hyllinge MS
Hyllinge MS
VW Golf 2
SE
5
Oscar Ljung
Steinar Bakkland
Simrishamns MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2T
SE
5
Jörgen Lundgren
Andreas Nilsson
Lunds AC
Lunds AC
Opel Ascona
SE
5
Alf Nilsson
Anneli Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
5
Thomas Wiberg
Annika Hansen Wiberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Sierra RS Cosworth
SE
6
Andreas Andersson
Fredrik Schultz
Kristianstad MK
Hässleholms MK
BMW Compact
SE
6
Ulf Augustinsson
John Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
Augustinsson Måleri
SE
6
Andreas Berg
Stig Bergh
SMK Hörby
BMW 325
SE
6
Tonny Frostensson
Kennie Frostensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Toyota Starlet
SE
6
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
6
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
6
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
7
Stefan Persson
Åke Persson
Racerhistoriska Klubben
Racerhistoriska Klubben
Opel Kadett Gt/e
SE
7
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
Porsche 911 RS
SE
8
Victor Hansen
Jens Hansen
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Polo
Rallyshop Motorsport
SE
30
Johan Gunnarsson
Jasmine Ericsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
30
John-Erik Johnsson
Anders Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
30
Roger Sloberg
Vakant
Hässleholms MK
Citroën Saxo
SE
www.resultatservice.com

Meny

Skyttesvängen

20 aug 2017 - SMK Örkelljunga