Anmälningslista

Anmälda till Rally: Skänningeknixen

23 apr 2017 - V:a Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 0
2 A-förare: 2-WD 12
3 B-förare: 2WD 12
4 C-förare: 2WD 6
5 A-& B-förare: VOC Mekonomen Rally, Grp N 0-1400, Grp F samt R1A, B 11
6 C- förare: VOC Mekonomen Rally, Grp N 0-1400, Grp F samt R1A, B 5
7 A-& B-förare: Grupp E (Elit) 7
8 C-förare: Grupp E 5
9 Appendix K 3
10 4WD 3
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 64

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Robert Almevik
Martin Kuisma
Linköpings MS
Honda Civic Type R
SE
2
Lars Blondell
Anna Blondell
SMK Motala Bil
Mantorps MK
Peugeot 306 GTI 16V
SE
2
Daniel Damberg
Benny Lindell
SMK Motala Bil
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
2
Rolf Grybb
Josefin Ingvarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
2
Jörgen Johansson
Crister Mohlin
Linköpings MS
Linköpings MS
BMW Compact
SE
2
Mats Lundahl
Marie Eriksson
Svedala MK
Svedala MK
BMW M3
SE
2
Marcus Rutgerson
Hanna Fridhamre
Nora MK
Nora MK
Volvo S60 T
SE
2
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
2
Mikael Stark
Mikael Pettersson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort
SE
2
Robin Svensson
Sandra Wybrands
SMK Hörby
Peugeot 206 S1600
Team4240
SE
2
Daniel Wall
Lina Jonasson
MSK Kvarnvingarna
Ydre MK
Volvo 240
Kisa El Byrå
SE
2
Andreas Wilke
Kjell Hermansson
Tjust MK
MK Ramunder
Volvo 242
SE
3
Thomas Brolin
Camilla Brolin
Vara MK
Vara MK
Skoda Octavia KitCar
SE
3
Johnny Ekeflo
Anneli Gladh
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
VW Golf II
SE
3
Mattias Fransson
Christian Kleen
Östergyllen RC
Östergyllen RC
Volvo 940
SE
3
Tobias Göransson
Marcus Naessèn
Boxholms MK
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
3
Ingvar Hansson
Björn Hansson
SMK Hörby
BMW 325
SE
3
Jonny Hansson
Marcus Persson
Svedala MK
Svedala MK
Opel Manta B
SE
3
Mårten Hearthly
Robert Sonnelind
MSK Kvarnvingarna
Peugeot 309 GTI 16V
SE
3
Tommy Johansson
Madeleine Johansson
Tjust MK
Tjust MK
Opel Ascona B
SE
3
Tomas Lövdahl
Robert Norss
Höglandet Motorsällskap
Höglandets Motorsällskap
Volvo 240
SE
3
Kenneth Nilsson
Peter Andersson
Strängnäs AMS
Östergyllen RC
Ford Escort
SE
3
Marcus Norgren
Michael Norgren
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 242
SE
3
Jonas Rydell
Östertyllen RC
Volvo 242
SE
4
Emanuel Andersson
Mikael Larsson
Linköpings MS
Linköpings MS
VW Golf 3
SE
4
Johan Bankler
Jonas Karlsson
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Volvo 242
SE
4
Oscar Gustafsson
Jimmy Hjelm
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
Volvo 242
SE
4
Anders Johansson
Christopher Pettersson
Mariestads MS
Mariestads MS
Volvo 142
SE
4
Benny Johansson
Pär Svensson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort
SE
4
Crister Johansson
Emma Andersson
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
5
Daniel Andersson
Daniel Lingefelt
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
5
Mattias Andersson
Fredrik Landberg
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940 Voc
Team Kåce Bilservice
SE
5
Frans Harrén-Söderbäck
Johan Karlberg
SMK Nyköping
Katrineholms MK
Suzuki Swift MK1
Team Lindberg Edsbyn
SE
5
Erik Harrysson
Rikard Fors
Eslövs MK
SMK Hörby
Volvo 940
AM Elteknik
SE
5
Johny Helmeus
Kenny Pettersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
5
Roger Karlsson
Viktoria Karlsson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
5
Mattias Lindqvist
Linus Lindqvist
Oskarshamns RRC
Oskarshamns RRC
Volvo 940
SE
5
Jan Lingheimer
Michael Menck
V:a Östergötlands MK
SMK Motala
Volvo 240
SE
5
Anders Malm
Anders Andersson
Ydre MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
5
Björn Pehrsson
Maria Saxin
MK Ramunder
MK Ramunder
Volvo 740
SE
5
John Stigh
Fia Pettersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
6
Henrik Johansson
Sarah Nordström
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240Voc
SE
6
Pontus Johansson
Mikael Johansson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
6
Tony Krusell
Monica Krusell
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
6
Tim Palmqvist
Robin Palmqvist
Degerfors RC
Degerfors RC
Volvo 940
SE
6
David Roos
Mårten Fransson
V:a Östergötlands MK
Volvo 740
SE
7
Mikael Andersson
Magnus Andersson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 318
SE
7
Mikael Andersson
Lars Andersson
Östgöta Bsf
Östgöta Bsf
Ford Escort
Team"korvgubben"motorsport
SE
7
Anders Bengtsson
Marcus Svensson
Finspångs MS
SMK Motala
Opel Ascona
Br Stighs Åkeri AB
SE
7
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
7
Nicklas Karlsson
Vakant
SMK Motala Bil
VW Golf
SE
7
Lars Rosén
Susanne Rosén
SMK Vingåker
SMK Vingåker
VW Golf 3
SE
7
Erik Vonk
Lars Anderberg-Vonk
Linköpings MS
Linköpings MS
Saab 900
SE
8
Evert Bäckström
Martin Bäckström
Åmk
Åmk
VW Golf MK2
SE
8
Christer Molin
Mikael Molin
MK Ramunder
MK Ramunder
Opel Astra G
SE
8
Weine Svensson
Magnus Berg
Oskarshamn RRC
Oskarshamn RRC
Opel Astra
SE
8
Niklas Thapper
Johan Jansson
MSK Kvarnvingarna
Opel Ascona
SE
8
Claes Örnskog
Patrik Holm
Gränna MK
Norrahammars MK
Ww Golf 2
SE
9
Björn Bäckström
Tommy Sildh
Botkyrka MK
Botkyrka MK
Opel Kadett GTE
Bäckström Rally Team
SE
9
Jörgen Jansson
Kathleen Larsson
Botkyrka MK
Östernärkes RMC
Opel Ascona B
SE
9
Anders Wigh
Göran Johansson
Boxholms MK
Boxholms MK
Opel Ascona
SE
10
Hasse Flodin
Jens Hedlund
SMK Motala Bil
Mitsubishi EVO VII
SE
10
Sune Larsson
Mariola Karlsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi R5
SE
10
Håkan Svenson
Tommy Sävevik
Fägre MK
Vara MK
Mitsubishi Lancer
SE
www.resultatservice.com

Meny

Skänningeknixen

23 apr 2017 - V:a Östergötlands MK