Anmälningslista

Anmälda till Rally SSRC: Silverkongen

22 apr 2017 - Älmhults MK - Kristianstads MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 0
2 Ungdom 4
3 App. K-1965 1
4 App. K 1966 - 75 0
5 App. K 1976 - 81 4
6 App. K 1982 - 90 1
7 A-förare R1b, VOC Mekonomen Rally 4
8 B-förare R1b, VOC Mekonomen Rally 5
9 C-förare R1b, VOC Mekonomen Rally 3
10 A-förare R1b, GrF, GrF övriga, GrN<1600 0
11 B-förare R1b, GrF, GrF övriga, GrN<1600 2
12 C-förare R1b, GrF, GrF övriga, GrN<1600 3
13 R4 & R5 4WD A,B,C-förare Sammanslaget 0
14 R3 & R2 A-förare Trimmat 2WD 6
15 R1A A,B-förare Standard Sammanslaget 3
16 R3 & R2 B, C-förare Trimmat 2WD Sammanslaget 6
17 R1A C-förare Standard 3
Totalt 45

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Audi 80
SE
2
Emil Friman
Andreas Friman
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 940
SE
2
Victor Hansen
Jens Hansen
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Team Rallyshop.se
SE
2
Anton Johansson
Kenneth Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
SE
3
Thomas Gustafsson
Sofie Svensson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Saab 96
SE
5
Sven-Åke Angerd
Niklas Johansson
Norrahammars MK
Anderstorps RC
Ford Escort BDG
SE
5
P-O Davidsson
Max Leijon
Kinds MK
Kinds MK
Volvo 240 7D
SE
5
Hans Gustavsson
Björn Gustavsson
Gränna MK
Gränna MK
Toyota Starlet
SE
5
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
Fiat 131 Abarth
SE
6
Sune Lorentzson
Dan Sjöqvist
Skillingaryds MK
Anderstorp RC
Opel Kadett GSI
SE
7
Magnus Bengtsson
Håkan Pettersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
7
Jan Lingheimer
Michael Menck
V:a Östergötlands MK
SMK Motala
Volvo 940
SE
7
Siegfried Mayr
Renate Mayr
VOC Germany
VOC Germany
Volvo 240
DE
7
Ingemar Månsson
Emelie Lexander
SMK Hörby
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
8
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
8
Michael Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
8
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
8
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby Mk
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
8
Magnus Westman
Michael Andersson
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
9
Robin Bäckström
Johnny Bäckström
Falköpings MK
Kullings MS
Volvo 240
A Berggrens Bilservice I Floby
SE
9
Mikael Ingemansson
Björn Bergstrand
Hästveda FRC
Osby MK
Volvo 244
SE
9
Ulrik Nilsson
Ted Malm
Dalby MK
Arlövs MC
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
11
Tobias Petersson
Linda Söderström
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
SE
11
Markus Svensson
Joakim Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 944
SE
12
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
12
Patrik Tor
Anna Gerebo
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
12
Viktor Zettergren
Emma Lange
Wäxjö MS
Grimslöv MS
Volvo
SE
14
Mikael Andersson
Peter Berglund
Södra Sunnerbo MK
SMK Hörby
Volvo 940
SE
14
Anton Janson
Timmy Berntsson
Kinds MK
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
14
David Lindström
Tobias Steen
Skillingaryds MK
Gotlands MF BK
Volvo 940
Plombo Motor
SE
14
Göran Olsson
Roger Holgersson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Ford Escort RS2000
SE
14
Mattis Olsson
Marcus Sundh
Gullabo RC
Älmhults MK
Toyota Corolla
SE
14
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Team Tyringe Bildemontering
SE
15
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic V-Tec
SE
15
Einar Fors
Nina Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
15
Magnus Sigvardsson
Mattias Persson
SMK Hörby
Svedala MK
VW Golf II
Larsson Rally
SE
16
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
16
Christian Fors
Henrik Jansson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 325
SE
16
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Olofströms MK
VW Golf 16V
JG Mark
SE
16
Peder Johansson
Kristian Florèn
Kullings MS
Kullings MS
BMW 325
Johanssons Bilverkstad I Borås
SE
16
Mikael Larsson
Per Lundin
SMK Hörby
Simrishamns MK
Volvo 940
Team 4240
SE
16
Andreas Persson
Frida Olofsson
Simrishamns MK
Hässleholms MK
Opel Corsa B
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
17
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2
Larssons Plåtslageri
SE
17
Anton Johansson
Jonathan Gunnarsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf MK2
SE
17
Esko Siren
Conny Hjelm
Gullabo RC
Kils MK
VW Golf
E.s Racing
SE
www.resultatservice.com