Anmälningslista

Anmälda till Rally: Rally Bilmetro

9 - 10 jun 2017 - Sandvikens MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Otrimmat 2 WD (R2), SM 7
2 Otrimmat 4 WD (R4), SM 5
3 Trimmat 2 WD (R3), SM 18
4 Trimmat 4 WD (R5), SM 16
5 Otrimmat 2 WD (R2), JSM 11
6 Trimmat 2 WD (R3), JSM 8
30 Föråkare: Måste vara godkänd av arrangören före anmälan 7
Totalt 72

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Johnny Andersson
Christoffer Bäck
SMK Hedemora
SMK Hedemora
Peugeot 208 R2
SE
1
Staffan Andersson
Evelina Olofsson
Sandvikens MK
Sandvikens MK
VW Polo
SE
1
Jonas Bodin
Conny Rådén
Grödinge MK
Taxinge MK
Citroën C2 R2
SE
1
Andreas Engberg
Christian Holmudd
Skutskärs MS
MK Team Westom
Renault Clio Sport
Westlunds Entreprenad AB
SE
1
Stefan Gustavsson
Janne Holmberg
Almunge MK
Östhammars MK
Skoda Fabia R2
SE
1
Mikael Jirvelius
Ida Lidebjer Granberg
Fjugesta MS
Asarums MS
Ford Fiesta R2
SE
1
Anders Åberg
Björn Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 208 R2
Rallyshop Motorsport
SE
2
Emil Carlsson
Magnus Nilsson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO IX
SE
2
Markus Hällbo
Erik Gustavsson
Säters MK
SMK Linde
Mitsubishi EVO X
SE
2
Micael Jakobsson
Martin Axelsson
SMK Nyköping
V:a Östergötland MK
Mitsubishi EVO 9
SE
2
Jacob Jansson
Stefan Gustavsson
MK Kopparberg
Ludvika MS
Mitsubishi EVO X R4
Jc Race Teknik
SE
2
Mats Svenson
Gunnar Envang
SMK Märsta
Djursholms MK
Mitsubishi EVO X
SE
3
Emil Bergkvist
Joakim Sjöberg
Hofors MS
Hofors MS
VW Golf
SE
3
Kenneth Elfver
Jesper Elfver
Enköpings MK
Gotlands MF
Saab 9-3 KitCar
SE
3
Daniel Ernstedt
Ditte Kammersgaard
KAK
Vejen Og Omegns Motorklub
Suzuki Swift
SE
3
Jan-Åke Hamreus
Christian Lindberg
Hofors MS
Rasbo
Vauxhall Astra KitCar
SE
3
Kristian Johansson
Fredrik Livh
Kinds MK
Laxå MK
VW Golf IV KitCar
Johanssons Bilverkstad I Borås
SE
3
Robert Johansson
Bernt Arne Högberg
Hofors MS
Borlänge MK
Volvo 240
SE
3
Maths Johnsson
Mårten Hearthly
Ydre MK
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
Tornby Bilteknik AB
SE
3
Martin Lundquist
Christian Segerström
Fagersta MK
Fagersta MK
VW Golf II
SE
3
Kim Nilsson
Lars-Olof Persson
Skutskärs MS
Järbo MK
VW Golf III
SE
3
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Grimslövs MS
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
3
Andreas Sjölander
Sofie Lundmark
SMK Gävle
Piteå MS
Citroën DS3 R3 Max
Ramudden.se
SE
3
Johnny Thyr
Jessica Larsson
Films MK
Rasbo MK
Toyota Corolla GT
SE
3
Erik Wallin
Jan Ramsell
Almunge MK
Almunge MK
Volvo 242
SE
3
Peter Westerberg
Mikael Coyet
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Opel Kadett GSI
SE
3
Erik Wigren
Johan Strid
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Volvo 940
SE
3
Pelle Wilén
Martin Holmdahl
Strängnäs AMS
MK Ran Askersund
Toyota Corolla R3
Elite Oil
SE
3
Jonas Åkesson
Joakim Karlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 240
Team Nybe
SE
3
Claes Åström
Lina Bergstedt
Rasbo MK
Films MK
Reanult 19 KitCar
SE
4
Fredrik Alsdal
Ida Bood
SMK Arboga
MK Ratten
Ford Fiesta R5
SE
4
Stig Andervang
Robin Eriksson
Almunge MK
SMK Valdemarsvik
Subaru Impresa WRC
SE
4
Martin Berglund
Joakim Gevert
SMK Gävle
Fryksdalens MK
Mitsubishi
SE
4
Tomas Bergman
Paulin Bergqvist
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Mitsubishi EVO 6
Välsta Bildemontering AB
SE
4
Robert Blomberg
Lars Andersson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Ford Fiesta R5
O'learys Racing
SE
4
Lars Carlmark
Fredrik Holtling
MK Rimo
MK Rimo
Ford Escort WRC
SE
4
Peter Encrantz
Sara Encrantz
Skutskärs MS
Skutskärs MS
Subaru Impreza
SE
4
Martin Hagman
Lotta Lundqvist
MK Rimo
MK Rimo
Skoda Fabia R5
Riflex Sport
SE
4
Niklas Hägg
Christer Carlsson
SMK Hälsinge
Katrineholms MK
Skoda Fabia S2000
L. Häggs Bildemontering AB
SE
4
Tobias Johansson
Bo Holmstrand
Ludvika MS
Kullings MS
Mitsubishi Evolution 9
SE
4
Kenneth Lodeklint
Felicia Grundtman
Vallentuna MK
Eskilstuna MK
Mitsubishi EVO 6
SE
4
Lars Stugemo
Kalle Lexe
KAK
Ryds MK
Skoda Fabia R5
SE
4
Thomas Thunström
Jörgen Lindahl
Ludvika MS
Wäxjö MS
Citroën DS3 R5
SE
4
Michael Wikström
Lennart Nilsson
NMS Boden
NMS Boden
Ford Focus WRC
SE
4
Tomas Åkerlund
Göran Schönqvist
MK Rimo
MK Rimo
Ford Escort WRC
SE
4
Kenth Östlund
Hans Ädel
Hedesunda MK
Hedesunda MK
Mitsubishi Mirage R5
SE
5
Anton Eriksson
Magnus Proos
SMK Sundsvall
Härjedalens AK
Peugeot 208
SE
5
Jonna Eson Brådhe
Julia Svensson
Haninge MK
Gullabo RC
Peugeot 208 R2
System Edström Bilinredningar AB
SE
5
Kevin Jirvelius
Sophia Karlsson
SMK Örebro
Taxinge MK
Ford Fiesta R2
SE
5
Sebastian Johansson
Timmy Berntsson
Gotlands MF BK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
Jr Motorsport AB
SE
5
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK
Ford Fiesta R2
Dekaltrim.nu
SE
5
Jari Liiten
Emil Eklund
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Ford Fiesta R2
SE
5
Elias Lundberg
Jim Hjerpe
SMK Sala
Säters MK
Peugeot 208 R2
Gulvalla Rallyteam
SE
5
Eddie Lundqvist
Kristian Brandvold
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Ford Fiesta R2
Team Lumek Motorsport
SE
5
Petter Palmqvist
Håkan Jacobsson
SMK Gävle
Norbergs MC
Peugeot 208
SE
5
Daniel Röjsel
Mikael Johansson
SMK Dala Falun
Ludvika MS
Ford Fiesta R2T
Ford Motor Company AB
SE
5
Erik Telehagen
Björn Jonasson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Peugeot 208 R2
SE
6
Erik Brodin
Mikael Pettersson
Sandvikens MK
Järbo MK
Volvo 242
SE
6
Pontus Jakobsson
Martin Andersson
SMK Nyköping
Götene MK
Toyota Corolla
Södertörnsvakuum.se
SE
6
Emil Karlsson
David Arhusiander
Hällefors MK
Jämtlands MK
Volvo 940
Kjellbergs AB
SE
6
Pontus Lönnström
Tommy Lindholm
Nora MK
Munkfors MC
Volvo 242
SE
6
Andreas Persson
Henric Persson
MK Ratten
MK Ratten
Renault Clio RS
Helmia Motorsport
SE
6
Markus Theorin
Henrik Söderkvist
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Suzuki Ignis S1600
Bergfors Snickerifabrik
SE
6
Mikael Wallon
Robin Hallman
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 242
Bärgningstjänst/sverigeflaket
SE
6
Pontus Åhman
Patrik Åhman
Almunge MK
Almunge MK
Opel Corsa B
SE
30
Mats Engvall
Maria Eriksson
Skutskärs MS
Skutskärs MS
VW Golf
SE
30
Mattias Engvall
Robin Wallberg
Skutskärs MS
Skutskärs MS
Volvo 940
SE
30
Jörgen Joons
Lars Joons
Skutskärs MS
Skutskärs MS
Toyota Corolla
SE
30
Tim Joons
Alexandra Grönberg
Skutskärs MS
Skutskärs MS
BMW 325
SE
30
Henrik Svensson
Tomas Engvall
Skutskärs MS
Skutskärs MK
VW Golf 2
SE
30
Tobias Söderqvist
Joakim Söderqvist
AMF Årsunda
Volvo 940
Tractive AB
SE
30
Thord Östlund
Daniel Norling
Hedesunda MK
Hedesunda MK
Volvo 242
SE
www.resultatservice.com

Meny

Rally Bilmetro

9 - 10 jun 2017 - Sandvikens MK